Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF


Michalos

Rekomendowane odpowiedzi

znam wynik wiec suchego nie trzeba :wink:

no wedlug danych technicznych jestes o prawie sekunde szybszy, dlatego napisalem ze mozemy sprobowac, a noz cos Cie rozproszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawalem z Dogassem na suchym... i nic sie nie rozpraszalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma ten sam silnik??

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

moze ktos bylby zainteresowany

Felgi aluminowe 16" rozstaw 5x112 Jelenia Góra ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mojego bliźniaka ALFa:decayed:

nawet plany z kołami masz takie jak ja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mojego bliźniaka ALFa:decayed:

nawet plany z kołami masz takie jak ja:wink:

hej :) nie ukrywam ze Twoje auto pomoglo mi podjac decyzje co do koloru felg, za co dziekuje :)

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 22:41 ----------

ehh, no to autko po małej przygodzie. Pan nie potrafił cofać i wjechał w lewy tył:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, na mody będzie:naughty:

Dzwon podstawą tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastanawiam na ile rzeczoznawca wyceni, drzwi do wymiany i tylne nadkole, nie wiem tez czy lepiej dac na warsztat i nowe czesci czy brac kase. Wstepnie rozmawialem z blacharzem to jak najtaniej to 1500zl za calosc (ale wtedy klepanie i szpachlowanie), a jak od razu u nich i na czesciach z aso to nawet pod 7000 moze wyjsc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na rzeczoznawcę.

Pierwsza wycena będzie zaniżona, policzą zamienniki, amortyzację ale jedno/dwa odwołania i $ robi się przyjemna. Zrobisz tak jak będziesz chciał a reszta pójdzie na mody.

Btw, nie masz nawet obowiązku naprawy auta. Mają Ci wypłacić tyle abyś mógł przywrócić auto do stanu sprzed kolizji. A czy to zrobisz to już Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no zobaczymy, jutro przyjezdza rzeczoznawca :) jest pare modow, ktore czekaja na finanse, wiec moze akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak Armi pisze bierz kase i nie po pierwszej opinie tylko po odwolaniu albo dwoch...

pogadasz z Dogasem i zobaczy co trzeba zrobic i moze CI zrobi porzadnie tak jak bedziesz chcial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza kolizja, to kupione swiatla przygotowane pod bixy. moze akuratz odszkodowania bedzie na reszte gratow to beda bixy gotowe :wink:

IMAG0590.jpgIMAG0594.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chłopie idziesz piecem ostatnio :naughty: a spryski i samopoziom też robisz? Bixy od Gwertego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chłopie idziesz piecem ostatnio :naughty: a spryski i samopoziom też robisz? Bixy od Gwertego?

tak lampy od Gwertego :) super je robi. spryski byc moze ale to w odleglym terminie, najpierw musze przetwornice i palniki do bixow kupic (pewnie dopiero w styczniu:kwasny: ) chyba ze odszkodowanie szybko pojdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj przyniosl CBka :wink: (zdjecie w pierwszym poscie)

p.s. moze miejsce nie najlepsze ale najwygodniejsze

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 14:48 ----------

moze ktos bylby zainteresowany:wink:

Felgi aluminowe 16" rozstaw 5x112 Wojcieszyce ? Tablica.pl

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 23:53 ----------

100_7362.jpg

przyszła paczuszka z resztą rzeczy do bixów :banan:

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 13:35 ----------

i ramka poszła w czarny mat:decayed: mała zmiana, ale efekt super :kox:

100_7364.jpg 100_7366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee, mój brudniejszy:decayed: grill fajny. ładuj te bixy to bedzie wypas:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...