Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przedni gril SWAP na czarny mat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chce przerobic na przednim grilu srebrne obramowki na czarny mat. Napiszcie mi kto w jaki sposob przerabial bo szukam najtanszej przerobki.

Pozdrawiam.

Opublikowano

plastidip-em maluj :wink:

Opublikowano

ja rozebrałem i okleiłem czarna folia.trzeba sie przyjżec zeby zobaczyc czy jest oklejany.To samo z dolna kratką ;)koszt 10pln

Opublikowano

Artuditu - czym oklejałeś grill ? Masz jakieś zdjęcie robione z bliska ? P.S. jeździłeś granatowym Passatem B5 na 19" RH ? :decayed:

Opublikowano

zwykła czarna folia.Tak jezdziłem paskiem na artec turbo p +air.od kwietnia latam B6 ;)

Fotek z bliska nie mam,mam gdzies siakies ogolne auta.

Opublikowano
Witam.

Chce przerobic na przednim grilu srebrne obramowki na czarny mat. Napiszcie mi kto w jaki sposob przerabial bo szukam najtanszej przerobki.

Pozdrawiam.

tylko plastidip... pamiętaj że nie zawsze tanio, znaczy dobrze :wink:

Opublikowano
zwykła czarna folia.Tak jezdziłem paskiem na artec turbo p +air.od kwietnia latam B6 ;)

Fotek z bliska nie mam,mam gdzies siakies ogolne auta.

Jeżeli A4 wygląda tak dobrze jak Passat to myślę, że nie tylko ja chętnie obejrzę te ogólne zdjęcia auta :decayed:
Opublikowano

A ja malowałem farbą 4in1 Dupli color, wcześniej podkład, całość wyniosła mnie 13zł za podkład i 36zł za farbę, pomalowałem tą samą puszką felgi stalowe.

Fotki w moim wątku,

Pozdro

Opublikowano

do takich chromów PLSTI-lak lub dip

Opublikowano

DSC04349.jpg

Nie zdążyłem dołożyć zdj. ;)

Opublikowano

jak mialem pomalowany farba to rok i farba zlazila :kwasny: plasti siedzi juz dlugo i fajnie trzyma:wink: ps fajnie wyglada:banan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy, też myślę żeby prysnąć plastidipem grille z przodu, szczególnie że dolny grill jest trochę zmasakrowany... Mam jednak relingi i obwódki szyb w chromie, ma ktoś zdjęcie swojego wozidła, jak wygląda grill na czarno z przodu z chromowanymi relingami i ramkami szyb?

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie tak mam zamiar zrobić czarny mat z przodu a chromy w oknach i relingi...:wink:

Opublikowano

ja tez bede u siebie to robił, i zastosuje plastipa:wink: czytałem dużo opinii o nim i wydaje sie że jest okej:wink:

Opublikowano
ja właśnie tak mam zamiar zrobić czarny mat z przodu a chromy w oknach i relingi...:wink:

to się pochwal jak zrobisz :P

Opublikowano
  • Autor

to się pochwal jak zrobisz :P

To dopiero na wiosnę...

Jak zrobisz wcześniej to wrzuć mi na posta.

Opublikowano

Spray Folitec nie do zdarcia. Cena okolo 20 euro puszka ale warto.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

koledzy malowaliście cały grill czy tylko same ramki ? bo nie wiem czy leciec plastidipem kratki łacznie z tymi bocznymi czy tylko chromowane ramki ?

Opublikowano

ja mlowałem kratke i ramke lxsy.jpg

Opublikowano

chyba też kratki psiknę, bedzie jednolicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.