Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym


kujawaPGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany,

mam dziwny problem w swoim AVG.

Kiedy jest dużo paliwa pali elegancko po nocy, przejechałem od zatankowania ok. 600km i już dzisiaj c**jowo odpalił rano, tzn. kręcił długo (po nocy, autko w garażu, 3,5stopnia cejsjusza).

Normalnie bardzo ładnie odpala, jak jest ciepło lub zaraz po zgaszeniu to praktycznie "na strzał". Dziwna sprawa, co to może być na pierwszy rzut? Czujnik cieczy wymieniony...

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

filtr paliwa nowy Boscha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo tzn ile? u mnie jak zostanie naprawdę niewiele to wtedy ciezko pali ale tylko dlatego ze paliwo wraca do zbiornika i chwile trwa nim pompa zassie, jak jest wiekszy stan to wtedy nie wraca na tyle bo urzymuje sie poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to jakby się zapowietrzał zrób tak jak będziesz miał mało paliwa rano psiknij mu plaka w dolot od filtra powietrza jeśli odpali od strzałą to problem jest z cofającym się paliwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo tzn ile? u mnie jak zostanie naprawdę niewiele to wtedy ciezko pali ale tylko dlatego ze paliwo wraca do zbiornika i chwile trwa nim pompa zassie, jak jest wiekszy stan to wtedy nie wraca na tyle bo urzymuje sie poziom.

kurcze a myslałem ze tylko ja mam ten problem.ja jak mam rezerwe to czasami ciezko pali ((musi chwile pokrecic zeby zassało paliwo.)przez co tak sie dzieje. wczesniej tego nie miałem.:kwasny:jest moze jakis zawór zwrotny zeby to paliwo sie nie cofało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. 1/4 baku i po nocy odpala niemal od strzała, przyjadę ok 4km do sklepu po zakupy i po ponownym oddaleniu kręci 5, 6 razy. Zaworek zwrotny założony, problem pojawił się w tym tygodniu. Dzisiaj bak zalany, sprawdzę czy sytuacja powtórzy się jutro.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

przy pełnym baku to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak, że jak go odpale... pochodzi sobie... zgasze i odpalam ponownie to już na strzał pali... po prostu przy ok. 1/4 baku po nocy ciężko pali... myślałem, że filtr paliwa ma w sobie jakiś zaworek, ażeby... to paliwo się nie cofało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...