Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie chce zapalic-filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.miałem dziś odwieź żonkę do pracy a tu maszyna ni h*ja odpalić nie chce.odpala a za moment gasnie.prosze o jakies rady.z gory thx Nie pali - YouTube

Opublikowano

Co mówi Vag?

Opublikowano

vag Ci prawdę powie. a jak dla mnie to coś z immo:kwasny:

Opublikowano

Spróbuj drugim kluczykiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

probowalem drugim i to samo a co do vaga to musze kogos poszukac

Opublikowano

immo niestety

Odepnij klemę może się zresetuje

Opublikowano
  • Autor

mowisz klema cos da?o 15 bedzie gosciu z kompem to sie zobaczy

Opublikowano

Nie zaszkodzi. Robisz wtedy twardy reset kompowi. Ale poczekaj do wizyty gościa z kompem bo jak odepniesz to skasujesz błędy w kompie.

Opublikowano
  • Autor

Ok.dam znac potem czy dalo cos sie naprawic

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

vag pokazuje blad 19464-nie znany kod bledu ale google mowi ze to czujnik położenia wałka rozrządu.dziekuje.mam nadzieje ze jak go wymienie bedzie wszystko ok

Opublikowano

Miałem identyczny błąd:

19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range

P3008 - 00-00 - -

samochód nie odpalał i wymiana czujnika pomogła. Odepnij wtyczkę zasilającą G40 i zobacz czy odpali.

Sprawdzaliście kąt synchronizacji wałka rozrządu z wałem korbowym ?

Opublikowano
  • Autor

Wtyczke odpinalem i dalej nic.po skasowaniu bledu pojawial sie ponownie.jutro holuje auto do mechanika i we wtorek ma byc gotowy.a co do synchronizacji wałka z wałem nie sprawdzalismy.dam znac co i jak jak bedzie gotowe

Wysłane z mojego GT-S7560

Opublikowano

nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

Opublikowano
nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

Niby dlaczego nie moga być jedne klucze przy drugich ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

To jak nowym z serwisu przyjechać do domu? :decayed:

Jak np z giełdy jak się kupi i ma komplet kluczy?

...biorę auto a kluczyki pocztą...:grin:

Opublikowano

ja tyle raz jeździłem z dwoma kompletami kluczy i nie wiedziałem, że tak nie można. Ale narobiłem

Opublikowano
ja tyle raz jeździłem z dwoma kompletami kluczy i nie wiedziałem, że tak nie można. Ale narobiłem

Marku, Ty to jesteś hardkorem:grin:

Opublikowano
nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

To jak nowym z serwisu przyjechać do domu? :decayed:

Jak np z giełdy jak się kupi i ma komplet kluczy?

...biorę auto a kluczyki pocztą...:grin:

Jak nowym przyjechać do domu? Jeden kluczyk w stacyjce a drugi na lince z tyłu :P

Opublikowano
nie można mieć dwa komplety kluczy koło auta , jeden np. w domu w drugi przy aucie przynajmniej od kluczyków ori i zapasowej powinno być 5 lub 6 metrów , no ale ok daj znać co to było

bzdura jakaś. Po pierwsze transpondery są prekodowane i mogą leżeć jeden na drugim a zawartość się nie wywali. Klucze zapisane nie są w puszce immo tylko innym podzespole i nigdy ale to nigdy nic nie ma się prawa coś wysypać.

Opublikowano
Miałem identyczny błąd:

19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range

P3008 - 00-00 - -

samochód nie odpalał i wymiana czujnika pomogła. Odepnij wtyczkę zasilającą G40 i zobacz czy odpali.

Sprawdzaliście kąt synchronizacji wałka rozrządu z wałem korbowym ?

jak go sprawdzą jak auto nie odpala ?

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Nie zaszkodzi. Robisz wtedy twardy reset kompowi. Ale poczekaj do wizyty gościa z kompem bo jak odepniesz to skasujesz błędy w kompie.

jak możesz zrobić twardy reset :wink: twardy reset to jak dla mnie jak polecą wszystkie kodowania i wg,

Opublikowano

Normalnie. Gdy odepniesz wtyczkę zasilajacą czujnika halla sterownik bierze zastępczy sygnał z czujnika prędkości obrotowej silnika. Samochód pracuje wtedy jakby w trybie awaryjnym. Gdy uszkodzony jest G28 wtedy nie ma możliwości uruchomienia silnika.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.