Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciemne z jasnym, czyli auto na szóstkę - Audi A6 C5 V6


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj Was zaskoczne, bo jestem miłosnikiem jasnych wnetrz i kazde auto jakie mialem nie bylo czarne w srodku (poprzednia audi zielona, 80tka byla niebieska a skoda szara jasna we wnetrzu). Dbam o czystosc samochodu i wnetrza bardzo skrupulatnie, nie woze brudasów i meneli :decayed:

pierwszy mod jaki sie szykuje to bedzie chyba drewno matowe w środku, ale jeszcze nie moge sie zdecydowac.

wystarczy że w jeansach granatowych jeździsz i się brudzą.sąsiad pierze ten środek 2 razy w roku....nie musisz wozić meneli czy brudasów:decayed: one się od samego patrzenia brudzą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym bo sam mam jasny środek :decayed:

p5270729.jpg

W przyszłym miesiącu znowu będę prał tapicerę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :decayed: Będę rezał grzane d*py :jerk:

Jasna tapicera jest zj***na trochę pod tym względem ale i tak zawsze miałem i będę miał jasne wnętrza a że lubię mieć czysto to i tak często sprzątam :kox:

Tylko te koła... :facepalm: Przy budzie A6 małe kółka to dopiero porażka :kwasny: Musisz to naprawić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nich sa nowe zimowki michelina wiec nie bd szukal nowych felg i zimowek, setup na zime dobry. Na lato mam 16 ori ale wpadna raczej jakies 18. Brudzenie jeansami weluru to mit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne A6 :good: Wpadaj jutro do Rolka na detailing, przygotujemy furkę na zimę bo i ja muszę przygotować swoją kozę na zimę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chlopy, mam pytanie. Otoz robilem przeglad i diagnosta okreslil moje auto celujaco, zawieszenie itp. Nie bylo kompletnie zadnego ale. Dobra, ale wczoraj wracajac z roboty zauwazylem ze kierownica stoi pochylona w lewo i po puszczeniu kiermany auto ucieka w prawo. Wczesniej tego nie bylo. Nie pamietam o zadnej powazniejszej dziurze, o ile sie nie myle to powinno byc to z prawej strony. Wiadomo, ze w jakies tam sie wpadalo, ale nie wyrwy w asfalcie czy cos. No i wlasnie, czy w aucie rozbiegla sie geometria, zbierznosc (jestem pewny ze wszystko bylo ok bo auto mialo robiony tuv i ustawiali tam zbierznosc), opony nowe zimowe, powietrza po tyle samo w kazdym. Zawiesza zachowuje sie jak nowa, sztywne auto. Cylinderki sie stoja wiec nie mozliwe zeby mi przyhamowywalo kolo. Czy mogles skrzywic wahacz? Jak tak to ktory? Czy od jazdy po naszych drogach mogla sie rozbiec geometria/zbierznosc? Pytam bo w ostatniej a4 mialem tez taki problem pojechalem na zbierznosc i nic nie poprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak az taki celujacy ten stan nie jest ;p moze koncowki drazkow sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż musisz posprawdzać zawieszenie i geometrię ale z doświadczenia wiem że stacja diagnostyczna to nie jest najlepsze miejsce na (o ironio) sprawdzenie zawieszenia :decayed:

Opon przypadkiem w tym czasie nie zmieniałeś? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przegladzie bylo ok 4 dni i nagle to zauwazylem. Nic nie ruszalem auta stoi tak jak przyjechalo z niemiec, jezdzilo prosto i nie sciagalo bo sprawdzalem. Zawiecha jest nowa przednia lmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...