Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nieraz tak że gdy otwieram prawe przednie lub tylne drzwi to mi sie nie zapala światło ani w drzwiach ani w środku samochodu ani nie pokazuje mi na fisie;/ kiedyś to się rzadko robiło a teraz to wgl nie łączy z lewa stroną jest wszystko ok a jak np otworze drzwi z prawej strony to ani na fisie nie wywali ani lampki się nie zapala;/ Pomocy

Opublikowano

też mam tak samo ani lampki w drzwiach ani podsufitki . Nie mam pojęcia co to może być może wiazka w drzwiach pasażera gdzieś przerwana albo cos takiego .

Opublikowano

lub mikro włącznik w klamce się przycina u mnie tak było

Opublikowano

a gdzie to sie dokładnie znajduje w mechanizmie klamki idzie to jakoś podczyscic badz naprawić ??

Opublikowano

Mikro włącznik jest w zamku.

Opublikowano

mikrostyk a nie włącznik, rozbierzesz to zobaczysz:wink:

Opublikowano
  • Autor

ale gdzie rozebrac i co nalezy zrobic?

Opublikowano

To nie jest skomplikowane, robiłem to w A6:

Turbo-diesel.pl - wymiana / naprawa zamka drzwi (mikroswitch, zimne luty) drzwi Passat B5, Golf IV, Audi A4, A6, Skoda Octavia, Fabia, Seat Leon, Toledo

Nie jest to co prawda B6 ale jest podobnie. Chociaż wiadomo czego szukać.

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Aha ale to równie dobrze może być przetarty kabel w drzwiach i od tego bym zaczął bo prościej. Zdejmujesz gumę i widzisz czy coś nie wisi.

Opublikowano
  • Autor

nie nic nie wisi czyli ten zamek?

Opublikowano

raczej tak

Opublikowano
  • Autor

kurde troche roboty z tym ;/

Opublikowano

No mi się zeszło ze 4 godziny dlatego najlepiej odrazu wszystkie wymienić i solidnie przejrzeć.

Jak Ci szyby pracują?? Jeżeli podnoszenie szyb trfa więcej niż jakieś 3 sekundy to polecałbym odrazu ślizgi wymienić. Koszt niewielki (ok 50 zł, 25 zł w ASO kosztuje jedna a są dwie), a jak już jest rozebrane to jest 5 minut roboty.

Opublikowano
  • Autor

ja sie za to lepiej nie biore bo nie mam daru do takich rzeczy haha musze kogos skołowac

Opublikowano

Witam.Mam podobny problem.Tylne drzwi od strony pasażera nie reagują na otwarcie.Dokładnie to nie zapala się lampka w drzwiach,oświetlenie kabiny i na fisie nie ma info.Pozostałe drzwi ok.Oczywiście kable w gumie nie są połamane bo dzisiaj trochę czasu spędziłem nad tym problemem i nic nie pomogło.Wyjąłem cały tylny zamek i mikrowyłącznik sprawdzałem,rozbierałem,czyściłem i chyba wszystko jest sprawne.Podłączałem nawet inny zamek do sprawdzenia i bez efektu.Co może być przyczyną?Może moduł komfortu?Po podłączeniu vaga pokazuje taki błąd

1562 Prawe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane - BŁĄD SPORADYCZNY

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

A czy po odłączeniu kostek w drzwiach na fisie pokarze otwarte drzwi???

Opublikowano

trzeba zamek rozebrac i zimne luty poprawić

Opublikowano

Napisał że podmieniał zamek, uważam że jednak jest gdzieś kable przetarty.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Tymbardziej że wywala błąd sporadyczy, czyli raz łaczy raz nie.

Opublikowano

Chyba że drugi zamek też miałem walnięty.A kable w tej gumie to na bank nie są przetarte bo dwa razy sprawdzałem.Gdzie jeszcze kable mogą być przetarte?

Opublikowano

moduł silniczka ?

Opublikowano
moduł silniczka ?
?

gdzie to znajdę,w zamku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.