Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona


bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz że podmieniałes zamek a silniczek ? u kolegi wymienił silniczek od podnoszenia szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tyłu korby,nie mam siliczków

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

a tak poza tym to co ma silniczek od podnoszenia szyb do zamka???

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

centralny działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że podmieniałes zamek a silniczek ? u kolegi wymienił silniczek od podnoszenia szyby

Czego ty się naćpałeś że nie kojarzysz??

Przeczytaj temat poklinaj w linki i zobacz z czego składa się zamek i nie mieszaj w mózgach.

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Pany a jak jest w B6, czy w podsufitówce jest listwa sterująca oświetleniem??

Zmierzam do tego że w A6 C5 z tyłu sa oddzielne przełaczniki do zapalania oświetleniem z tyłu, o cos takiego mi chodzi:

LAMPKA KABINY TYLNA TYŁ 4B0947111 AUDI A6 C5 (3686962802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

. W A6 C5 częsta przypadłość.

No ewidentnie gdzieś nie przechodzi sygnał, więc trzeba szukać tam gdzie może nie stykać. Możliwe że to w przednim panelu nie przechodzi.

Kurcze nie mam schematów przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chodziło mi o przód moj błąd .Masz ten zamek tylni jeszcze co podmieniałes wez go sprawdz czy nie ma zimnych lutów ja obstawiam zamek zimne luty tylne zamki tak maja ja robiłem u siebie bo tez tak miałem raz było raz nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoj rozbierałs ? sprawdzales plytke? ja u siebie zdjołem tapicerke i poruszałem wtyczka przy zamku i nie raz sie wlanczało wiec rozebrałem silniczek wyciagnołem płytke polutowalem i jest oki na forum chyba jest opis tego

dlm_21_crack.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chodziło mi o przód moj błąd .Masz ten zamek tylni jeszcze co podmieniałes wez go sprawdz czy nie ma zimnych lutów ja obstawiam zamek zimne luty tylne zamki tak maja ja robiłem u siebie bo tez tak miałem raz było raz nie było

Co przód, z przodu też nie ma związku silnik podnoszenia szyb do zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z przodu kolega nie miał reakcji po otwarciu nie siwieciły sie lampki

tu masz schematy tyłu

korby_Lod_MY04.jpg

korby_Pod_MY04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tyłem od strony pasażera.Właśnie skończyłem montować białe lampki w drzwiach i jeszcze tam grzebałem i nic.

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

A podpowie ktoś jak zdemontować plastik od środka ze słupka B do którego wchodzą przewody od drzwi tylnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chodziło mi o przód moj błąd .Masz ten zamek tylni jeszcze co podmieniałes wez go sprawdz czy nie ma zimnych lutów ja obstawiam zamek zimne luty tylne zamki tak maja ja robiłem u siebie bo tez tak miałem raz było raz nie było

Co przód, z przodu też nie ma związku silnik podnoszenia szyb do zamka.

Jak nie ma elektronika silniczka ma zobacz schemat

elektryczne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest wpięty równolegle nie ma związku. Korzystaj z elsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem, nie pokazuje mi tylnych prawych drzwi że są otwarte, kupiłem używany zamek założyłem i dalej nie pokazuje . czasem mu odwali i pokaże ale częściej nie działa. co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego zimne luty na zamku rozbierz zamek stary i zobacz co jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było podobnie kupiłem drugi i to samo więc rozebrałem stary polutowałem i załozylem i było ok bo nie raz było jak poruszałem kostką przy zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje tylko i wyłącznie drzwi kierowcy, maska przednia i klapa bagażnika czyli zapala się świało na nogi i na podsufitce i jest info na fisie reszty totalnie brak :decayed: Trzeba będzie się za to zabrać na wiosnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...