Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka podgrzewane nie dzialaja


karol18183

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem i nie wiem co jest grane.

Od pewnego czasu zauważyłem że nie grzeje mi lewe lusterko sprawdziłem ze ktoś zbił kiedyś i kupił zwykłe.

Kupiłem wkład grzany i nie grzeje! Prawe grzeje aż miło a lewe nie, tylko pokazuje na przewodach 0.3V cały czas niezależnie czy włączony zapłon czy nie, czy nawet włączone grzanie szyb czy tez nie.:facepalm:

Jeśli ktoś coś wie to niech mnie nakieruje.

Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na tym wkładzie co kupiłeś czy jest obwód maty grzewczej :wink:

bo jak jest otwarty obieg to sterownik drzwi nie puszcza prądu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem mata ma obieg:wink:

ten sterownik w drzwiach jest? ;/

maskara cos jest uszkodzone bo napiecie jest tylko małe 0,3V

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

zauwazyłem dzis ze raz grzeje raz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak te przewody ida do kostki w tym słupku przy lewej nodze, oczywiscie kostki nie widzisz bo jest pod ta przelotką miedzy dzrzwiami a słupkiem.być moze juz przewód jest prawie przełamany, a przy okazji moze inne , albo i nie ,

ale jesli to czeka naprawa

a tu masz co i jak w razie 'w' http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/wiazka-drzwi-slupek-popekana-305579/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat.

Nie włącza mi się podgrzewanie szyby/lusterek. Nawet się dioda nie zapala na przycisku. Jak było ciepło to działało a teraz jak potrzeba to nie. Czy to może być wina zbyt małego napięcia instalacji i sterownik nie pozwala na większy pobór prądu? Wiadomo rano włącza się nagrzewnica + dmuchawa, światła itd

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat.

Nie włącza mi się podgrzewanie szyby/lusterek. Nawet się dioda nie zapala na przycisku. Jak było ciepło to działało a teraz jak potrzeba to nie. Czy to może być wina zbyt małego napięcia instalacji i sterownik nie pozwala na większy pobór prądu? Wiadomo rano włącza się nagrzewnica + dmuchawa, światła itd

wysłane z Commodore 64

A bezpiecznik sprawdziles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to jest tak że działa jak się w aucie zrobi ciepło a dziś zauważyłem że trzeba bardzo mocno wcisnąć i przytrzymać to zaskoczy

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj generalnie to jest troszkę pracy ale nie powinno to sprawić trudności a gdyby coś to cały klimatronic musisz kupić za 200zł na forum chłopaki sprzedają

ci powiem że teraz zimą bez podgrzewania szyb to nie będzie za ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie musi tak zostać. Nie mam garażu a na ulicy w taką pogodę nie uśmiecha mi się w aucie dłubać. Teraz trzeba mocno wcisnąć na 2-3 sekundy i się włącza. Nowy panel jeśli kupię to z grzanymi kubłami :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko od razu załatw sobie instalację do siedzeń żeby 2 razy nie rozbierać bo to jak nasze audi łatwo idzie zarysować i zdrapać tą "ala gumę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel środkowy mam zniszczony odkąd kupiłem czeka mnie wymiana na lepszy stan z podlokietnikiem

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również ogolnie auto mam zadbane w środku a tunel wygląda strasznie :decayed:

tylko cholera nie mogę znaleść takiego ładnego szarego (swing)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest dobry stan to cena wysoka... narazie u siebie wymieniłem kierownicę z tej gumowo plastikowej czteroramiennej na taką z s-line tylko bez znaczka bo to nie S. Zmieniłem też gałkę i mieszek oraz oddałem fotel kierowcy do tapicera.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz wnętrze kolor?

ten tunel to trzeba gdzies blisko znaleźć i zobaczyć na własne oczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...