Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap z 1.8T na 2.4 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum.

Czy jest możliwa wymiana silnika 1.8T na 2.4 V6 ?? Czy wiąże się ona z dużymi modernizacjami, przeróbkami?

Nic na ten temat nie ma w sieci.

Opublikowano

Nic nie ma bo wiekszosc robi odwrotnie :grin:

Opublikowano
  • Autor

a odwrotnie jest dużo modernizacji?

Opublikowano

Po co chcesz ladowac to g....o ?

1.8t po modzie daje 1000razy wiecej frajdy niz V6-ka

Opublikowano
  • Autor

Wiem o tym. Tak z ciekawości pytam. Dużo gratów jest do podmiany aby wstawić V6?

Opublikowano

duzo i raczej nieoplacalny zabieg pas przedni inny, chlodnica , uklad wydechowy , silnik itd itd chyba ze masz takiego rozbitka na placu to mozesz przekladac ale po co jak kolega napisal robi sie w odwrotna strone jak juz zalezy ci na v6 to 2.8

Opublikowano

Nie 2.8 tylko 3.0

Opublikowano
  • Autor

Pas przedni jest inny? NIE PASUJE? A skrzynia?

Chyba V-ka ma większą kulturę pracy a z tego co się orientuje 2.4 mniej awaryjne jak 3.0.

Chyba że się mylę....

Opublikowano

Mówcie co chcecie ile to frajdy ale dźwięku V-ki nic nie przebije :wink:

Opublikowano

chcesz zmienić silnik z 1.8T na V6 ze wzgledu na kulture pracy tylko ?

Opublikowano

akurat v6 to zadna muzyka dla ucha-bynajmniej nie ten silnik

Opublikowano

Miałem ostatnio 1.8t z blow-offem i v-kę 2.4. Dźwięk silnika i kultura pracy zdecydowanie na plus v-ki chociaż uwielbiam syknięcie z turbo. Ale to 1.8t się lepiej zbierało , troszkę mniej paliło i są możliwości aby łatwo podnieść moc by przekroczyć 200koni.

Opublikowano

Racja Kixon.Jesli v-ka to tylko v8 i wiecej.

Zakupilem v8 z audi z motorem 3,7ccm i to jest ten dzwiek.

Opublikowano

1.8t troszke mniej paliło???słowo troszke robi wielką różnice hahahaa

Opublikowano

w mojej V6 spaliny z obu głowic idą w 1 komin i efektu bulgotu za nic nie słychać, jak miałem rozpięty wydech przed katami to bulgot był przepiękny...nie tak jak V8 ale zawsze coś.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Stary temat odsiwezam ale to jest wlasnie to czego szukam mam cala kompletna a6 c5 2.4 v6 bez mozliwosci rejestracji

znalalem za grosze(3,5tys) audi a6 c5 1.8t z zajechanym silnikiem

czy jest duzo przerobek w tej 1.8 zeby wrzucic tam silnik od 2.4

glownie mi chocdzi o to czy silknik ze skrzynia wraz z wydechem bedzie pasowal do budy z silnikiem 1.8 czy duzo jest przerabiania ?

czy wstrzymac sie i czekac az ktos bedzie chcial sprzedac a6 2.4 z zajechanym silnikiem lub po wypadku

licze na szybka odpowiedz bo autko zaraz moze ktos mi sprzatnac z przed nosa

edit: dopiero po napisaniu posta zauwazylem ze temat jest odnosnie audi a4 a nie a6 ale moze ktos mi cos podpowie

Edytowane przez m0rd3rc4

Opublikowano

Według mnie to kup do tej co masz drugi silnik 1,8T a tą 2,4 pogoń na części zaczynając od silnika.Wyjdziesz z kasą i robotą na plus :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.