Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4


kamulator

Rekomendowane odpowiedzi

A z tyłu na klapie nawet naklejka Nosb performance :decayed: czytając ten wątek byłem święcie przekonany, że to auto Nosba :doh: nawet kolor dawcy identyczny tylko wpisany inny silnik bo tamto było 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosba b6 byla czarna wiec nie wiwm czemu napisales ze kolor dawcy taki sam. Owszem kolor koncowy iidentyczny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że srebrna :kwasny: no cóż mi tam się to autko podoba i sam bym chciał tak pomodzone mieć, niestety mnie nie stać na aż takie mody :cry:, deska od cabrio wygląda fajnie w tym floku tylko wydaje mi się, że strasznie łapie paprochy i żeby robiła za***isty efekt to non stop musi być czyszczona.

Kumulator nie chciałem Cie urazić tylko mi się też na 100 % wydawało że widzę auto Nosba i że ktoś tu robi sobie jaja, że to inny projekt. Nawet patrząc na zdjęcia i widząc rejestrację TSK to myślałem, że to po prostu auto kupione od Nosba i że po prostu dalej ciągniesz ten projekt :wink: Rozumiem, że niektóre foty po prostu pożyczyłeś od Nosba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze pozyczylem tylko ze dach zmienilem na bialo w photoshopie :-) bo nosb mial czarny i z szbrem a w srodku oprocz deski mial teoche inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj mody idą w dobrym kierunku, tylko nie kasuj wątku bo będzie szkoda.

BTW jak ta deska od cabrio u Nosba jeździła to wszyscy robili och i ach i gratulowali modów a u Cibie sapią, że deska jest do d*py... tak już polska mentalność. Mi się deska podoba :decayed: jak i reszta autka :git::oklasky::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska,i tu i tu wygląda tak samo :doh::polew:

Kamuś jak wyżej broń boże nie,kasuj tematu. Wszyscy się wydają i bedziemy w,spokoju obserwować prace bo jest grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare pytan i uwag :)

1. kierownice wstawiles od a8 a pokazales ze wstawiasz z rs4 :> ?

20131007_132844.jpg

vs

T2e_C16d_HJIg_FHS_dzd_FRBSU7i_SSv_TQ_60_58.jpg

chyba ze to jest finalne zdjecie

20131109_162447.jpg

2. chcialem zapytac czemu masz dokladnie te same kola i deske co nosb ... ale juz znalazlem odpowiedz ze to sa jego ex kola i deska :)

ps. nie wolales normalnej deski ? ( nie pisze to jako hejt bo u nosba ta deska tez mi sie nie widziala ) bo flok z niczym za bardzo sie nie komponuje ...

3. czy zalozysz ori lusterka z rs4 :) ? wtedy bedzie sie bardziej roznic od Nosb`owej ;) bo on nie zalozyl

4. silnik masz z s4 czy rs4 a moze a6 c5 :> ?

ps gratuluje, auto fajne i rowniez jestem za niekasowaniem tematu bo fajnie jest sledzic takie projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jakiś czas temu sprzedawał tą kiere od A8, więc myślę że to że jest w zdjęciach kiera od RS4 to świadczy że jest to juz finalne zdjęcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematu usuwac nie bede bo mam juz inbe podejscie do tego inie obchodzi mnie co ktos powie itp.. Dokladbie tak jak mowisz biektorzy robili ochhh ach nie wiem czmeu moze zemy wejsc jomus w tylwm a teraz wiesz jest jnaczej.

Deske wolalem cabrio ale to tez jest sprawa taka ze moja miala byc robiona, miala nie meic glosbikwo itp no ale mowie dogadalem sje z nosbem i zabralem gratow za ladnych pare tysi.

Silbik na razie jest AGB 2.7 nie dlugo bede chcial wstawiac 2.7 rs4 i inne dmuchawki zeby wyplulo ponad 500. Planami planami wstawie krotko. Ja obecnie siedze w anglii i nie mam kiedy aktualizowac watku. Heble jeszcze nie na aucie. Kierawleciala tydzien temu a wczesniej jezdzila z a8. Chce jeszcze pelbe kubly rs4. Lusterka z rs4 jesli dorwe w fajnrj kasie to moze alr tez bede malowal w czern bo srebrne alu mi sie nie widzi do bialego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie wyłapałem czy jest już na pokładzie 2.7 Bit czy jeszcze 2.5 TDI? Nie myślałeś żeby wpakować silnik od RS6 C5, skoro zwykłe 4.2 się mieści pod machą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjecie gdzie jest kiera to troche sajgon w aucie bo zdemo towany sufit poszedl dk ragi na obszycie e alcantare. Niestety nie szlo kupic czarnego sufitu od rs4 lub nawet zwyklego slina pod szyber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 4.2 to myslalem ale dwie rzeczy ktore mowia nie przy tym silbiku to automat i awaryjnosc tego silbika :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe 4.2 a 4.2 Bit to roznica.

Dodatkowo temp w komorze zabije wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy by wypluło 700?? :decayed: z jakimś mega chłodzeniem :decayed:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

albo 4.2 od RS4 B7 plus kompresor, bo kilka takich projektów widziałem, wtedy temperatury aż takiej nie ma :decayed: a ponad 600 koni jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze to auto wyglada jak klon Nosba, nie ma sie czym juz podniecac. :wink:

Zdziwilem sie mocno, ze wybrales ten sam lakier, bo az prosi sie o jakis grey, albo blue do tego body... w dodatku felga tez jest biala.

Brakuje mi w tym projekcie detalu. Buda wypicowana na 1 rzut oka, a kola budżetowe...

Zimowki moglyby chociaz pojsc w jakis grafit, bo ten srebrny ni cholery nie wyglada.

Szukaj tez lusterek RS4, IMHO powinny byc.

Duzy +, ze starasz sie zrobic ori wnetrze, kiera RS4, galka RS4, fotele porzadne, mam tylko nadzieje, ze bedzie to wygladalo duzo lepiej niz u Nosba, bo tam ewidentnie brakowalo szlifu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na spokojnie. To auto zostanie na dluzej ze mna wiec nie ma stresu. Co do kol to pewnie tez poszły by w biel. Jestem zmuszony coś kupić na zime bo musze tym samochodem wyjechać a później przejechac 2000km a tutaj juz znowu wpadaja letnie. Wiec jak widzisz fela na zime potrzbena mi jest doslownie na kilka przejazdów :) Lustra beda i pewnie wpadna inne małe detale ale to z czasem. Teraz skoncze to co zaczałem a później priorytet silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam jakies 1800km haha:decayed: ja w Anglii siedze na codzien :grin: auto stoi u Nosba na podnosniku teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, ale porównania nie unikniesz, sam myślałem, że Nosbowy projekt odkupiłeś.

Myślałeś nad obszyciem skórą deski ? Dodatkowo te "gejgerki" trochę inaczej obsadzić i już deska by była inna.

Środek na grubo zrobiony, jak wpadną recaro sporty to już będzie :kox:

Kolor biały robi robotę, ale jak pisał Flyer, też bym widział szarą RS4 plus czarne dodatki i jakaś fela 3SDM 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja mialem robic w skorze, myslalem nad tym ale trafila sie od nosba wzialem to. Mowie my zesmy sie dogadali i tyle. Zaczynajac auto mialem nie wiele ponad 30 tysiecy. Wiem ze auto od nosbowego rozni sie tylko dachem i szybrem w dachu i czujnikami parkowania w tylnym zderzaku i nie musi kazdy o tym pisac ale zakladajac watek loczylem sie z tym. Zalozylem go dlatego ze ktos jak by sie decydowal moze zobaczyc ile pracy trzeba w to wlozyc i ile siana nie bedac mechanikiem tak jak nosb. Jest pelno pracy i wydatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...