Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hak holowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wita, mam zagwozdke odnosnie tylnego haka holowniczego. W styczniu tego roku kuiłem auto z hakiem holowniczym nie ori i do dzis skorzystałem z niego dokładnie dwa razy . Wszystko działało jak nalezy odnosnie oswietlenia itd. W zwiazku z nikomą potrzbą posiadania haka wpadłem na pomysł aby go zdemontowac . Gdy powiedziałem o tym kilku osobom zdania były podzielone cześc była na tak , natomiast wiele osób twierdziło ze na zime lepiej posiadac hak bo " jak ktos Ci wjedzie z tyłu to nie narobi tylu szkód " . Sam nie wiem co o tym myslec , ogólnie to bym chetnie się go pozbył tylko co musze zrobic aby go wyrejestrowac z dowodu rejestracyjnego . Czekam na jakieś info jak to z tym hakiem jest :wink:

Opublikowano

Najlepiej tyrknij do wydziału komunikacji.

W 2 minuty rzeczowo wyjaśnią.

Bardzo ci przeszkadza ten hak ?

Ja bym go zostawił,zimą faktycznie bezpieczniej jak ktoś w kuper zaparkuje (przy niedużej prędkości).

Masz na fisie kontrolę spalonej żarówki ?

Opublikowano
  • Autor

Nic takiego na fisie mi nie pokazuje. Wlasnie jedni mówia ze przy małej predkosci jak ktos przydzwoni to moze pomóc ale jak bedzie troche mocniej to moze bude zwichrowac . Jak to jest ?

Opublikowano

Kolego jak to jest oryginał to w bagażniku w kole powinien być mały kluczyk służący do odpinania haka i po sprawie z zewnątrz praktycznie nie widać jego mocowania, a sam hak lepiej zostawić bo przy ewentualnej sprzedaży może być tak że nowy nabywca będzie chciał mieć hak. A cena przeglądu jest taka sama czy z hakiem czy bez za wyjątkiem pierwszej rejestracji.

Opublikowano
  • Autor

Hak nie ori . Chodzi mi głównie o to co sie stanie jak ktos walnie z tyłu . Lepiej jak masz hak , czy haka brak ?

Opublikowano

po co wykreslac z dowodu bez sensu !! kwestia jaki gont i od tego zależy :whistling:

Opublikowano

Jak ci ktos mocno przydzwoni to co za roznica czy hak jest czy nie? I tak szkody beda. Na zime bym zostawil, przy lekkim cyknieciu osloni troche kufer.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No własnie przy lekkim ochroni ale przy wiekszym może lepiej poswiecic zderzak niż zwichrowac bude . Zalezy do czego jest przymocowany.

Opublikowano
No własnie przy lekkim ochroni ale przy wiekszym może lepiej poswiecic zderzak niż zwichrowac bude . Zalezy do czego jest przymocowany.

Przy większym uderzeniu to czy z hakiem czy bez i tak Ci może zwichrować bude. Co do sprzedarzy to juz zalezy później od mentalności kupca. Jeden kupi bo mu sie przyda a drugi nie kupi z hakiem bo hipotetycznie ten samochód mógl przyieść materiał na budowe domu i będzie wyszarpany.

Opublikowano

A co do uszkodzeń z hakiem czy lepiej bez to zależy z którego punktu widzenia tj. uderzonego czy uderzającego :grin:

Opublikowano

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopier**lcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sk***ysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

I wiadomo że to nie nam ma byc gorzej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopier**lcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sk***ysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

I wiadomo że to nie nam ma byc gorzej :decayed:

No wiec wlasnie sprawa taka : lepiej z hakiem czy bez haka ?

Opublikowano

To rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje.

Chcesz to masz, nie to wywalasz.

Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy.

Opublikowano
  • Autor

A minusy to ?

Opublikowano

Minus jest taki, że jak kupowałem A4 w niemcach to sprzedawca nawet nie wspomniał o haku odpinanym a ja co prawda na widok ori haka nawet się uśmiechnąłem. Ale teraz dopiero wiem dlaczego nie wspomniał, bo ludzie przy kupnie boją się haka, że auto styrane itp. Ja akurat jestem zadowolony, bo auto nie jest styrane a hak na szczęście był mało używany.

Opublikowano
  • Autor

Jak hak jest zamontowany , do czego jest mocowany ?

Opublikowano

Mój hak jest przypinany pod zderzakiem na kluczyk, żeby pewnie nikt nie zajumiał :wink: za zderzakiem mam mocowanie z otworem wpustowym od dołu. Po wyjęciu go nawet nie widać, że jest hak. Instalacja jest sprzężona z PDC i nie pika przy przyczepce. Mi akurat często się przydaję ale zawsze mam odpięty a zapięcie czy odpięcie trwa około 2min z jego schowaniem w kole zapasowym, jest do niego specjalne miejsce.

Opublikowano
  • Autor

Jutro jak sie wyrobie to wlece do znajomego na kanal i lookne jak mam u siebie:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.