Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tylnymi sprężynami


adi2255

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam A4 B6 avant fwd S-line i problem z tylnymi sprężynami...są poprostu bardzo miękkie...wystarczy że usiądą 2 średniej wagi osoby i szczelina między nadkolem a oponą zmniejsza się do zera...planuje kupić jakieś twardsze spężyny tylko jakie?? Ktoś przerabiał ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jakie oznaczenie maja sprezyny i jaka klase wagowa masz na wlepce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,u mnie ten sam problem.

W S-Line Avant tył siedzi dużo niżej niż przód.

Drażni mnie to do tego stopnia że planuję nawet przejście na seryjny zawias 1BA albo jakiś gwint który podniesie autko o jakieś 2-3 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Drażni mnie to do tego stopnia że planuję nawet przejście na seryjny zawias 1BA albo jakiś gwint który podniesie autko o jakieś 2-3 cm.

ja właśnie przesiadłem się ale w drugą stroną, najpierw miałem całe zawieszenie h&r gdzie miałem około -5cm ale było za nisko i za twardo więc wsadziłem seryjne 1BA (nowe keyaby) ale było dla mnie jednak za wysoko :) Jeżdżę głównie sam ew dwie osoby wiec teraz jeżdżę na 1BE ale z niższej kategorii wagowej i jest ok.

Jakby ktoś chciał, praktycznie nowe (około 3tys km przejechane) sprężyny Keyaba lezą i się kurzą więc chętnie mogę się ich pozbyć. Oznaczenie sprężyn wg katalogu to: RH3370, RH6575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...