Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnośnik pneumatyczny za 6 stów, opinie?


Marcin6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z amatorskimi podnośnikami pneumatycznymi, np.

Podnośnik Pneumatyczny 2 t. Polski produkt gwar. (3729099750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi mi czy dają radę, czy można je jakoś porównać do tych, które mają w zakładach wulkanizacyjnych itd.

Wiem, że cena wysoka jak za podnośnik do domu, ale w sumie mam już 3 auta "w obsłudze" zmiany kół, a też poza tym okresem zdarzają się potrzeby podniesienia auta, więc przydałby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej jakąś dobrą żabę?

W/g mnie wygodniej (tak do domu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, już drugą żabę, kolejna na wykończeniu... popuszcza ciśnienie choć już raz była na gwarancji, a tym razem zgubiłem fakturę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z amatorskimi podnośnikami pneumatycznymi, np.

Podnośnik Pneumatyczny 2 t. Polski produkt gwar. (3729099750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi mi czy dają radę, czy można je jakoś porównać do tych, które mają w zakładach wulkanizacyjnych itd.

Wiem, że cena wysoka jak za podnośnik do domu, ale w sumie mam już 3 auta "w obsłudze" zmiany kół, a też poza tym okresem zdarzają się potrzeby podniesienia auta, więc przydałby się.

Ale on wcale nie jest amatorski, jest to taki sam jak w wulkanizacjach używają. Też takiego używamy i polecam z czystym sumieniem.

Link do strony producenta tych podnośników:

GUMTECH.pl, Henryk Wolf ť podnośniki płytowe (platformowe) i pneumatyczne, inflatory, wulkanizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swojej wulkanizacji widzialem ostatni taki, ale o połowe mniejszy. normalnie maleństwo, ale max ciężar podnoszenia taki sam jak te duże. pracownik mówił że koszt ok. 1000zł ale lekki i mega poręczny. do użytku domowego napewno był by lepszy, poręczniejszy, ale jednak kapke droższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...