Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hokej przód


kadela69

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko odnośnie dokładki zderzaka przód,bo ostatnio w nocy ktoś sie nie bał i zaj..ał.

czy istnieją jakieś zamienniki bo na ori drogie na allegro trafić używany to za dość wysoką cene.a że ostatnio nie jestem za bogaty to mnie nie stać:P skąd wziąść coś dobrego za w miare rozsądną cene.pozdro:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele nie pomogę ale ostatnio też szukałem tej dokładki bo na samym środku mam pękniętą

Szukałem na allegro na tablicy i obdzwoniłem wszystkie szroty w okolicy Szczecina i lipa

Albo nie mieli lub sprzedawali z całym zderzakiem, ale polecam Ci przeglądać i wertować Tablicę tam chyba najszybciej coś trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele nie pomogę ale ostatnio też szukałem tej dokładki bo na samym środku mam pękniętą

Szukałem na allegro na tablicy i obdzwoniłem wszystkie szroty w okolicy Szczecina i lipa

Albo nie mieli lub sprzedawali z całym zderzakiem, ale polecam Ci przeglądać i wertować Tablicę tam chyba najszybciej coś trafisz

Jak masz pęknięty na środku do ściągaj zderzak i zanieś do kogoś kto zajmuje się klejeniem zderzaków/plastików - zapłaciłem za sklejenie takiego uszkodzenia 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan tak wiem, ale wystarczy ponoć zdemontować sam hokej mniej roboty niż demontowanie całego zderzaka

Że auto mam obniżone więc przeczekam zimę i na wiosnę wezmę się za robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy mniej roboty - ściągnięcie zderzaka max 10 min a wytarganie hokeja na aucie nie jest zbyt wygodne jeśli możliwe bez połamania czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko odnośnie dokładki zderzaka przód,bo ostatnio w nocy ktoś sie nie bał i zaj..ał.

czy istnieją jakieś zamienniki bo na ori drogie na allegro trafić używany to za dość wysoką cene.a że ostatnio nie jestem za bogaty to mnie nie stać:P skąd wziąść coś dobrego za w miare rozsądną cene.pozdro:P

Mam z polifta mogę za pare groszy oddać, mieszkam nie daleko mógłbyś podjechać osobiście i zobaczyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...