Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za turbo? k03, k04 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzebiąc w parchlaku tkneło mnie żeby przyjżeć sie turbince. I teraz zastanawiam sie co to za wynalazek. Tabliczka ledwo czytelna KKK z numerem: 5304 988 0015 drugi rząd: ( )04 - 015 F 15057145 *pierwszy symbol nieczytelny.

Czy to możliwe że tam siedzi k04? Nie wiadomo mi nic o przeszłości auta i staram sie powoli dojść co w nim hula.

Opublikowano

K04-015

Opublikowano
  • Autor

Pytam, bo ciężko mi uwierzyć, że samochód ze stodoły, jest po upgrejdzie. Napewno? Nie ma marginesu błędu?

Opublikowano

Nie ma, sprawdz ile ma lopatek na dolocie

Powinno byc 8

Opublikowano
  • Autor

nyqa6uda.jpg

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano

Bez watpienia K04-015

Opublikowano
  • Autor
:slina: No to nie powiem, dobrze trafiłem
Opublikowano

to Ci się trafiło :kox:

Opublikowano

tylko czy w dobrym stanie

Opublikowano
  • Autor

Luzu nie ma na wirnikach bo badałem jak miałem problem z notloufem po zakupie. Ładować ładuje, czasem przełąduje, ale to raczej przez n75. :decayed:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

A jeszcze takie pytanie, skoro tam wrzucone jest k04, to co jeszcze musi, albo może być zmodzone przez poprzednika? I jak to sprawdzić?

Opublikowano

jesli nie masz fmica i wywalonego kata, to zostaje jedynie program i wtryski, sprawdz numer na wtryskach jaki jest

Opublikowano

no kurde, gratuluje:decayed:

tyle czasu nim latasz i dopiero teraz wyszło.

Dawaj do nas, zrobimy mu logi i zobaczymy co tam w ECU siedzi,

jak jeszcze programu nie ma to ładujemy większe wtryski, tipa, fmica i porządny wydech,

koło 240KM będzie lekko:wink:

Opublikowano

Zrob loga z przeplywki bedzie wiadomo co sie tam czai w krzakach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
no kurde, gratuluje:decayed:

tyle czasu nim latasz i dopiero teraz wyszło.

Dawaj do nas, zrobimy mu logi i zobaczymy co tam w ECU siedzi,

jak jeszcze programu nie ma to ładujemy większe wtryski, tipa, fmica i porządny wydech,

koło 240KM będzie lekko:wink:

No nigdy bym nie przypuszczał że coś takiego znajde, szczególnie biorąc stan auta pod uwage jak go kupowałem. Teraz będzie ćieżko do ciebie podjechać, bo siedze już w NO, ale jak wpadne w rejony to się odezwe :wink:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Logi wrzuce na tygodniu. :naughty:

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 13:52 ----------

wtryski nr 280 150 447 czyli standardzik chyba?

Z logami musze poczekać aż ogarne problem ze stukowym i przeładowaniem, bo tak to bez sensu.

Opublikowano

tak standard, troche za małe nawet na seryjne turbo a na k04...

Opublikowano

pakuj od BEXa :whistling:

Opublikowano
  • Autor

320cc wystarczą jak celuje w 250hp?

---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:47 ----------

minimum 250hp :whistling: zobaczymy ile da rade wydmuchać turbinka :wink:

Opublikowano

na 250KM co najmniej 380cc

Opublikowano

Podejrzewam że dmuchnie nie więcej jak 230km

Opublikowano
  • Autor

Nie zasmucaj mnie pioteros. Myślisz że przy pojemnym Ic , dobrym kwasie i 380cc nie dam rady dobić do tych 250?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.