Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za turbo? k03, k04 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie wierze w te 260hp na k04, moze to jakas hybryda:) ale historia fajna, kazdy chcialby miec taki bonus przy zakupie auta

A kolega niby dlaczego nie wierzy w te 260KM z 1.8T z K04?? FMIC, TIP, Wtryski, DP + program i o ile suszarka dobra to 260KM pada jak nic.

230KM to w PL chlopaki spokojnie robia z 1.8T na K03s czego dowodem sa wykresy na innych forach ;)

Opublikowano

zobaczymy...

a hamownia hamowni nie rowna, jedyna opcja to jak dev napisal zrobienie TiNPa wtedy moze uwierze ;)

Opublikowano
  • Autor

Ciekawość pierwszym stopniem do piekła, ale co do cholerki jest tinp???? :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

szukam wszędzie znaleźć nie mogę...

Opublikowano

taki tip z n pewnie ;d

Opublikowano
  • Autor

Ah ten wasz humor wtajemniczonych :whistling:

Czyli dowiem się dopiero jak do Ciebie zajrze, dev? Czy nawet wtedy będzie to tajemnicza?

Opublikowano

Zostawiasz auto na dwa dni I zrobione.

Pozostaje tylko sprawa chipsa ktorego tez ogarniam. :wink:

Opublikowano
taki tip z n pewnie ;d

Hehe no tez tak myslalem :)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jak sie uprze to i bedzie z k04 260ps ale wszystko musi grać jak w szwajcarskim zegarku i soft dobry

Opublikowano
Ciekawość pierwszym stopniem do piekła, ale co do cholerki jest tinp???? :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

szukam wszędzie znaleźć nie mogę...

Masz chłopie linka do google picture TIP - Turbo Intake Pipe

https://www.google.com/search?q=turbo+intake+pipe&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=vfLJUobxJcmN7Abb4oG4Bw&ved=0CCcQsAQ&biw=1366&bih=624

Opublikowano

zrywka, ale nie o TiPa tu chodzi ;]

Opublikowano
Ciekawość pierwszym stopniem do piekła, ale co do cholerki jest tinp???? :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

szukam wszędzie znaleźć nie mogę...

Masz chłopie linka do google picture TIP - Turbo Intake Pipe

https://www.google.com/search?q=turbo+intake+pipe&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=vfLJUobxJcmN7Abb4oG4Bw&ved=0CCcQsAQ&biw=1366&bih=624

TINP - Turbo Inlet No Pulse

Opublikowano
  • Autor

Tip, jest już wrzucony ale o TINP pierwszy raz slysze.

Dzięki dev za lekturke, jak wróce do kraju i będe modził to się odezwe :wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.