Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ads not by this site - problem z reklamami - pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

panowie, odpalam dzisiaj kompa i trzecia wojna światowa mnie atakuje, ale reklamami... pod każdą reklamą jest napisa "ads not by this site". wpisuję w google, ale tam na każdej stronie jest to tłumaczone hm, mało łopatologicznie jak dla mnie. Nie ogarniam na tyle tematyki. Ściągnąłem adwcleaner i mi tam wyszukało co nie co, ale nie mam pojęcia co mogę usuwać a co nie...

takie cośmi pokazuje: https://plus.google.com/photos/105447375884705295278/albums/5954227126015840273?authkey=CM_Ti_iHwdTlxQE

usunąłem wszystko ale problem dalej jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki system masz, ale spróbuj zrobić jeszcze to co poniżej:

Windows 7:Kliknij "Start", wybierz "Panel sterowania". Znajdź "Programy i funkcje". Sprawdź "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader". Wybierz te wpisy i kliknij przycisk Odinstaluj.

Windows XP:Kliknij przycisk "Start", wybierz "Ustawienia" i kliknij "Panel sterowania". Zlokalizuj, a następnie kliknij "Dodaj lub usuń programy". Sprawdź "Vid Saver, CodecV, BCoolApp, Fast Save, CodecM, I Want This, Start Now Toolbar, Save As, VDownloader, CouponDropDown, FaceBook Dislike Button, Installation Assistant, Coupon Companion, 1ClickDownloader". Wybierz te wpisy i kliknij przycisk Usuń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niby xp ale po modyfikacjach, nie wiem dokładnie jak to się nazywa. udało mi się usunąć to po zresetowaniu przeglądarki (chrome), ale dzięki za odzew :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ten wirus instaluje się z jakimś dodatkiem do przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...