Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy koła od A5 pasują do A4 B8? Rozstaw śrub i średnica centrująca?

Chcę kupić koła 8T0 601 025 M i muszę mieć pewność, bo będą lecieć z DE

5x112

8,5JX18H2

(ET): 29

będzie pasować

Witam milosnicy audi a4 b8 mam pytanie, chę założyc oryginalne rotory 9x19 et 33 opona 255/35/19 czy z takim et nie bedą zabardzo koła wystawać chodzi mi o to żeby nie docierały jak bede z przyczepa kempingowa lecial, dodam ze mialem 20 rotory 9x20 et 35 opona 255/35/20 i docieralo mi z tylu tak ze masakra nawet jak sam jechalem, a mam zawieszenie oryginalne s line.Bardzo proszę o podpowiedz.

pozdrawiam

jakji rozmiar opony na tych 19?

Dołączam się do pytania bo też myślę o takim zestawie tyle, że do sedana i na sprężynach eibacha 35/30 mm, no i bez przyczepy kempingowej. :)

miałem te rotory z A5 w B8

miałem opony 235/40/19 nic nie obcierało ale ładniej by wyglądało 235/35/19 i takie bym teraz kupił

Opublikowano

Panowie na MAX ET można wsadzić do B8 (żeby ładnie to to wyglądało) przy rozmiarze 18x 8J ??

______________________________________________________________________________________

Zapaść jakaś ????

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Zamawiam felgi: http://tiny.pl/q6d1x

Ktoś chętny? Może uda się wynegocjować lepszą cenę.

W PL najtaniej znalazłem 575zł za sztukę :facepalm:

Opublikowano

Zamawiam felgi: http://tiny.pl/q6d1x

Ktoś chętny? Może uda się wynegocjować lepszą cenę.

W PL najtaniej znalazłem 575zł za sztukę :facepalm:

To po taniości widze.

Znajomy dał mi ostatnio niemiecki katalog z felgami to t fela stala za 660E/komplet.

Ja w PL najtaniej znalazłem za 617,49 (http://www.oponylider.pl/komplet-opon/aluminiowe-25510/46706/)

Tyle ze w MAM A1 masz tylko ET 30 lub 42....

Opublikowano

Zamawiam felgi: http://tiny.pl/q6d1x

Ktoś chętny? Może uda się wynegocjować lepszą cenę.

W PL najtaniej znalazłem 575zł za sztukę :facepalm:

To po taniości widze.

Znajomy dał mi ostatnio niemiecki katalog z felgami to t fela stala za 660E/komplet.

Ja w PL najtaniej znalazłem za 617,49 (http://www.oponylider.pl/komplet-opon/aluminiowe-25510/46706/)

Tyle ze w MAM A1 masz tylko ET 30 lub 42....

ET 30 Przecież idealnie leży :kox:

Chociaż w porównaniu do felgi od A5 ET29 może być troszkę schowana bo MAM A1 ma szerokość 8" a nie 8,5" jak od A5 :kwasny:

Założę to pochwalę się fotkami, za jakieś 2tyg do mnie przyjadą, za wysyłkę do PL chcieli 80E więc felgi przywiezie mi znajomy. Jedzie z przyczepką to jakiś dodatkowy komplecik się zmieści.

Edytowane przez lorekA4

Opublikowano

Tez mi się wydaje że ET30 powinno być ok, ja u siebie mam ET47+dystans 20 mm czyli jeżeli się nie mylę ET wychodzi 27 i jest Si.

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Tez mi się wydaje że ET30 powinno być ok, ja u siebie mam ET47+dystans 20 mm czyli jeżeli się nie mylę ET wychodzi 27 i jest Si.

Według przelicznika będzie siedziała 5mm głębiej, jakoś to zniosę :wallbash:

http://www.rimsntires.com/specspro.jsp

Opublikowano

To ja juz zdurniałem patrzac na te wyliczenia.

Sam juz nie wiem co zalozyc zeby bylo OK....


Tez mi się wydaje że ET30 powinno być ok, ja u siebie mam ET47+dystans 20 mm czyli jeżeli się nie mylę ET wychodzi 27 i jest Si.

mozesz jakies foto wrzucic ?

Opublikowano

Teraz dylemat jakie opony założyć?

245/40/18 czy 225/45/18

Felga ma 8"

Opublikowano

Na lato posiadam
245/40/18

Na zimę chcę:
225/45/18

Opublikowano

Sprawdz proszę posty: 171,194, 203, 251 tam są foty ET47+20 mm

7019024aa09e9c4ce9614e012f316ff0.jpg

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Sprawdz proszę posty: 171,194, 203, 251 tam są foty ET47+20 mm

7019024aa09e9c4ce9614e012f316ff0.jpg

Dzięki.

Opublikowano

Pięknie :D

Opublikowano

Jeszcze jedno szybkie pytanko :
Czy opona zimowa 224/45/18 przy feldzie 8Jx18 i zawieszeniu 1BE bedzie pasować w nadkole ? opona nie bedzie za wysoka > tak wiem to "tylko 5 w profilu" ale wolę zapytac.

Opublikowano

Aby rozwiać Twoje wątpliwości (fakt na letnich oponach) tak to wygląda...parametry opony i zawieszenia jak w poście wyżej 085d195caa81a490ca630f6dc8b3f2f2.jpg

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Aby rozwiać Twoje wątpliwości (fakt na letnich oponach) tak to wygląda...parametry opony i zawieszenia jak w poście wyżej 085d195caa81a490ca630f6dc8b3f2f2.jpg

:hi: :hi:

_________________________________________________________________________

Tak na marginesie jeździł ktoś na oponie 225 i 245 zimą ??

Co polecalibyście na zimę ????

Z tego co widzę to 225 mają (oponeo) z początku roku 2013 :/

245 czerwiec....maj 2014... :)

Edytowane przez simon__75

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy takie fele na zimę podejdą do B8 lift:

przód 17x8"

tył 17x9"

rozstaw 5x112

ET 35

otwór centrujący 66,7

Opublikowano

W końcu wszystko dotarło i poleciało pod bude

Felgi 18J8 ET30 z oponą 225/45/18

mam-a1.jpg

mam-a1-bok.jpg

Teraz jeszcze zawias -30mm i będzie malina :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No pięknie Ci Panie ta felga pasuje do tego Sreberka...normalnie miód, malina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.