Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będą pasować. Jak cena dobra i wzór Ci odpowiada to tylko brać.

No co ty..... ET47 i bedą pasować? Jeśli dla kolegi wygląd nie jest ważny to OK. Ja miałem wcześniej ET35 i wg mnie były za bardzo schowane. Teraz mam ET30 i jest super.

Opublikowano

Ale jak brzmiało pytanie? Czy będą pasować, tak? Więc napisałem że jak najbardziej a czy się komuś będzie podobało czy nie to już całkiem inna bajka. Ja mam taką felge u siebie i mi odpowiada...oczywiście z dystansem +20[emoji12]

Opublikowano

Ale jak brzmiało pytanie? Czy będą pasować, tak? Więc napisałem że jak najbardziej a czy się komuś będzie podobało czy nie to już całkiem inna bajka. Ja mam taką felge u siebie i mi odpowiada...oczywiście z dystansem +20[emoji12]

OK OK, tylko zazwyczaj jak ktoś pyta czy bedą pasować, to ma też na myśli czy będzie ładnie wyglądało :)

Opublikowano

Uważam ze warto doprecyzować pytanie aby nie było niejasności....wrózbitą Maciejem nie jestem [emoji47] fakt jest taki żeby 8J dobrze się prezentowało ET musi być między 27-35

Opublikowano

Spokojnie Panowie.

Wróżbita Maciej też by nie pomógł bo słabo sprecyzowałem pytanie.

Czyli lepiej znaleźć ET 35?

Fakt - nie chce aby koła były schowane, że ich prawie nie widać.

Ale z drugiej strony nie chciałbym aby wystawały za bardzo.

To teraz pytanie poprawiam - jakie parametry musi mieć felga że wyglądała tak jak trzeba (szerokość, et, otwór, itp....)

Może ktoś ma w dobrej cenie jakieś 18"?


Te byłyby idealne do mojej audi:)

http://allegro.pl/felgi-18-oryginalne-audi-q5-a4-a5-a7-a6-a8-allroad-i5069882357.html

Ale troszkę drogi interes - do tego opony i 4.500 zł nie ma.

Opublikowano

Spokojnie Panowie.

Wróżbita Maciej też by nie pomógł bo słabo sprecyzowałem pytanie.

Czyli lepiej znaleźć ET 35?

Fakt - nie chce aby koła były schowane, że ich prawie nie widać.

Ale z drugiej strony nie chciałbym aby wystawały za bardzo.

To teraz pytanie poprawiam - jakie parametry musi mieć felga że wyglądała tak jak trzeba (szerokość, et, otwór, itp....)

Może ktoś ma w dobrej cenie jakieś

ET35 jest w std feldzie od A4 B8, ale ładnie wygląda koło z mniejszym ET np 29 takim jak w A5. Możesz też rozważyć ET40 ale z dystansem 10mm chociaz osobiście uważam że taki wariant tylko wtedy jak okazjonalnie udało by się kupić ładne koło.

Ja mam takie koło jak sprzedaje Gibons i wygląda świetnie. Tyle że do niego trzeba opone 245/40/18 bo jest 8,5J szerokości. Otwór 66.5 koniecznie, więc więc odpoadają Ci felgi od B6 i B7 i innych pokrewnych. W grę wchodza od A6 C7, A7, A5

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302000-felgi-ori-a5-18-cali-85j-et-29/

Pogadaj z gibonsem może zrobi Ci dobrą cenę ;) jesli podoba Ci sie ta felga

Albo takie coś na forum jeszcze jest

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305361-18-5x112-8j-et39-z-najnowszego-a6-2014/

tylko te z dystansem raczej, ale pod oponę 225

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Ładne te co pokazałeś.

Jednak mi się bardzo podobają te:

http://allegro.pl/felgi-18-oryginalne-audi-q5-a4-a5-a7-a6-a8-allroad-i5069882357.html

Tyle, że tu raczej odpada opona 225.

A z moim silnikiem (120 + chip na 153) to raczej słabo widzę oponę 245.


Ja mam takie koło jak sprzedaje Gibons i wygląda świetnie. Tyle że do niego trzeba opone 245/40/18 bo jest 8,5J szerokości. Otwór 66.5 koniecznie, więc więc odpoadają Ci felgi od B6 i B7 i innych pokrewnych. W grę wchodza od A6 C7, A7, A5

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302000-felgi-ori-a5-18-cali-85j-et-29/

A masz może zdjęcia auta na tych felach?

Opublikowano

napisz do gibonsa bo robił fotki z tymi felgami na aucie. ja nie mam foto swoich a mam je na lato

Opublikowano

przecież et47 jest w audi b8 w standardzie. A pytanie takie mam bo dzisiaj byłem u gościa od opon to mi powiedział że na te felgi tzn. 8j to musi być opona 245 i tyle, bo tak audi ma na wlepie na dwrziach. Gada farmazony czy ma racje bo juz nie wiem ?

ps. zdjęcie na et 47 nie jest zle nie przesadzajcie http://i646.photobucket.com/albums/uu187/ItsDubC/IMG_7731.jpg

Edytowane przez slasher1993

Opublikowano

Na wlepie tez jest 225/45 tak że można wybierać. Tego że źle wygląda też nikt nie napisał. Miałem tak samo. Po przmiarce z dystansem nie było opcji aby je zdejmować [emoji106]

Opublikowano

No ale nawet bez dystansow jest spoko. Ale ja tez chce sobie walnąć z tylu 10 mm dystansu ale mysle ze nie jest to super konieczne bo nie wyglada zle ;) dzieki za odp co do opon

Opublikowano

Jak juz to dawaj na tył i przód...będzie Pan zadowolony[emoji108]

Opublikowano

przecież et47 jest w audi b8 w standardzie. A pytanie takie mam bo dzisiaj byłem u gościa od opon to mi powiedział że na te felgi tzn. 8j to musi być opona 245 i tyle, bo tak audi ma na wlepie na dwrziach. Gada farmazony czy ma racje bo juz nie wiem ?

ps. zdjęcie na et 47 nie jest zle nie przesadzajcie http://i646.photobucket.com/albums/uu187/ItsDubC/IMG_7731.jpg

mam takie koło u siebie i faktycznie jest schowane ale póki co na razie dystansów nie zakładam bo nie czuje takiej potrzeby na koło zimowe. bardziej schowane mniej autko uwalone :wink:

każdy ma swoje zdanie i upodobania. jeśli chodzi o oponę 245/40 to taki rozmiar jest dedykowany przez audi i stąd jest podany na wlepce. możesz węższe wsadzić jeśli czujesz taką potrzebę

Opublikowano

Jest i wlepa dla potomnych...każdy wybiera co chce zgodnie z homologacją CCCO.

e576a3b4fe0daf340e8e0558eb7de503.jpg

Co do uwalonego auta zimą to jakoś nie zauważam różnicy...zima na stalówkach (ET że o maaatko)

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Ja czuje potrzebę oszczędności dlatego 225 ;)

Opublikowano

Witam, jakiego rozmiaru najlepiej szukać do b8 , chyba najbardziej odpowiada mi 19 cali jaką szerokość i profil do 19 tki

najładniejsze modele to do a5 wejdzie rozmiar 19 / 35 / 255 et32 8,5j ??

Opublikowano

Witam, jakiego rozmiaru najlepiej szukać do b8 , chyba najbardziej odpowiada mi 19 cali jaką szerokość i profil do 19 tki

najładniejsze modele to do a5 wejdzie rozmiar 19 / 35 / 255 et32 8,5j ??

Witaj,

Rzeczywiście felgi z A5 wygladają b.fajnie na B8 :D

Idealnie pasuje rozmiar 19 x 8,5 ET 32.

Nie musisz wrzucać żadnych dystansów felga jest prawie na równo z błotnikiem.

Odnośnie opony 255/35/19 jest za wysoka do B8 i może przycierać. Odpowiedni rozmiar to 245/35/19.

PS. Wrzuć zdjęcia auta jeśli się zdecydujesz na zakup 19" :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

tu masz dobrą ofere na 19". Gdybym się decydował na ten rozmiar to juz były by moje :D Cena podejrzanie niska. ale mozna pojechac po nie i tak będziesz do przodu!

http://allegro.pl/felgi-19-cali-audi-s5-a5-a4-a3a6-stan-idealny-4szt-i5055983607.html#thumb/1%22%5D

Opublikowano

tu masz dobrą ofere na 19". Gdybym się decydował na ten rozmiar to juz były by moje :D Cena podejrzanie niska. ale mozna pojechac po nie i tak będziesz do przodu!

http://allegro.pl/felgi-19-cali-audi-s5-a5-a4-a3a6-stan-idealny-4szt-i5055983607.html#thumb/1%22%5D

Witaj.

Felgi ładne tylko czy na pewno OEM? Wychodziły przy 8 calach z ET35?

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.