Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Knabo podeślij proszę konkretne dane felgi, którą posiadasz (może być pw, zdjęcie uszkodzonej tez możesz podesłać) a może uda mi się pomóc odnośnie tej 1 szt

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

odnośnie felg, do niedawna byłem całkiem zadowolny 1,5 sezonu bez kłopotu, natomiast w zeszłym tygodniu wydarzyło się coś dziwnego - w sumie jednak to nic dziwnego - wiele osób mówi, że ORI to ORI i dlatego pierwszy i ostatni raz "skusiłem" się na zamiennik. Dlaczego? Efekt poniżej....

Felga nie posiadała żadnych uszkodzeń sugerujących , że w coś wpadła, na coś trafiła - powietrza rówież było pod dostatkiem . . . jestem pewien , że żadnej dziury nie trafiłem

dla ciekawostki felga jeździła na prawym tyle, auto nigdy nie obciążane, zazwyczaj poruszałem się w konfiguracji kierowca/pasażerka.

Pytania o gwarancję? gwarancji brak - dają ją podobno tylko na lakier....

hotlink,139467238,20151001_133636.jpg

Edytowane przez pkrzysiek18

Opublikowano

odnośnie felg, do niedawna byłem całkiem zadowolny 1,5 sezonu bez kłopotu, natomiast w zeszłym tygodniu wydarzyło się coś dziwnego - w sumie jednak to nic dziwnego - wiele osób mówi, że ORI to ORI i dlatego pierwszy i ostatni raz "skusiłem" się na zamiennik. Dlaczego? Efekt poniżej....

Felga nie posiadała żadnych uszkodzeń sugerujących , że w coś wpadła, na coś trafiła - powietrza rówież było pod dostatkiem . . . jestem pewien , że żadnej dziury nie trafiłem

dla ciekawostki felga jeździła na prawym tyle, auto nigdy nie obciążane, zazwyczaj poruszałem się w konfiguracji kierowca/pasażerka.

Pytania o gwarancję? gwarancji brak - dają ją podobno tylko na lakier....

hotlink,139467238,20151001_133636.jpg

Witam,

Dzięki Kolego za poglądowe foto.

Niech to będzie przestroga dla klubowiczy.

W końcu to kwestia bezpieczeństwa.

Coraz więcej jest na rynku felg niewiadomego pochodzenia i wątpliwej jakości.

Nie sugerujcie się przy decyzji tylko wyglądem!.

Proponuje, żeby ku przestrodze zamieszczać na forum dane felernych marek.

PS. zdecydowanie warto szukać ori.

Pozdrawiam !

Opublikowano

odnośnie felg, do niedawna byłem całkiem zadowolny 1,5 sezonu bez kłopotu, natomiast w zeszłym tygodniu wydarzyło się coś dziwnego - w sumie jednak to nic dziwnego - wiele osób mówi, że ORI to ORI i dlatego pierwszy i ostatni raz "skusiłem" się na zamiennik. Dlaczego? Efekt poniżej....

Felga nie posiadała żadnych uszkodzeń sugerujących , że w coś wpadła, na coś trafiła - powietrza rówież było pod dostatkiem . . . jestem pewien , że żadnej dziury nie trafiłem

dla ciekawostki felga jeździła na prawym tyle, auto nigdy nie obciążane, zazwyczaj poruszałem się w konfiguracji kierowca/pasażerka.

Pytania o gwarancję? gwarancji brak - dają ją podobno tylko na lakier....

hotlink,139467238,20151001_133636.jpg

Witam,

Dzięki Kolego za poglądowe foto.

Niech to będzie przestroga dla klubowiczy.

W końcu to kwestia bezpieczeństwa.

Coraz więcej jest na rynku felg niewiadomego pochodzenia i wątpliwej jakości.

Nie sugerujcie się przy decyzji tylko wyglądem!.

Proponuje, żeby ku przestrodze zamieszczać na forum dane felernych marek.

PS. zdecydowanie warto szukać ori.

Pozdrawiam !

tutaj wklejka z mojego posta z zakupu, można zlokalizować sprzedawcę

Fotki po montażu, mój nowy letni felunek :) komentarze, opinie na PW

Felgi wzór S8 19" 8,5J zakupione u Krystiana - ALUSPORT

NOWE FELGI AUDI S8 NEW MOVE A4, A5, A6,A8 19 CALI (4039811284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

opony PIRELLI P ZERO NERO GT 255/35/19

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Opublikowano

Knabo podeślij proszę konkretne dane felgi, którą posiadasz (może być pw, zdjęcie uszkodzonej tez możesz podesłać) a może uda mi się pomóc odnośnie tej 1 szt

Cześć. Zrzuciłem już stare felgi i założyłem 17". Z tego co pamiętam to felga o której rozmawiamy ma et35, 8j 5x112

Edytowane przez knabo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

Panowie potrzebuje pomocy w doborze felg stalowych. Zima się zbliża więc chcę skompletować jakieś cztery kółka.

Znalazłem komplet felg 205x55x16 na aukcji , tylko nie wiem czy ten nr co jest na felgach 61 / 2J x 16H2, ET 42 rozmiarowo będzie odpowiedni do auta.

Felgi w opisie mają vw passat ale to chyba nie ma znaczenia jeśli wymiar będzie pasował. Aha no i jeszcze na zimę to felga stalowa czy alus?

Opublikowano

największe znaczenie ma rozmiar piasty musi być 66,6mm

Opublikowano

Do B8 odpowiednie opony to 205/60 a nie 205/55.

Opublikowano

Ewentualnie 225/55 R16

Opublikowano

Panowie ja mam zimówki Continental WinterContact TS 850 P 245/40 R18 felgi oryginalne S-Line. Teraz się zastanawiam co kupić na przyszły sezon, jak się na 20tkach jeździ?

Edytowane przez Pawel.84

Opublikowano

Panowie miał ktoś do czynienia z felgami z firmy dawmac?? Macie jakieś opinie, rady? Godne polecenia czy odpuszczać?

Opublikowano

Nie cuduj i bierz ORI uzywki. Od cholery tego...

Opublikowano

Dokładnie lepiej używane oryginały niż jakieś zamienniki. Przynajmniej masz pewność że stop felgi jest odpowiedni i wytrzymały. Poszukaj w internecie tematów odnośnie pękania felg różnych producentów a oryginałów, wtedy zobaczysz różnicę w liczbie tematów miedzy oryginałem a zamiennikiem.

Opublikowano

Panowie a polecicie jakieś ładne oryginały uzywki 16 alu na zimę do B8 ?

Ok 1000pln, z mazowieckiego. Ja nic fajnego na aukcjach nie widzę, albo styrane albo drogie.

Znalazłem takie ale Dezenty. Co sądzicie o tej firmie??

http://allegro.pl/showitem/description/5753237391.html

Opublikowano

Tylko cena ładnych ori używek 19" to jakieś 4000zł :kox:

Opublikowano

Panowie a polecicie jakieś ładne oryginały uzywki 16 alu na zimę do B8 ?

Ok 1000pln, z mazowieckiego. Ja nic fajnego na aukcjach nie widzę, albo styrane albo drogie.

Znalazłem takie ale Dezenty. Co sądzicie o tej firmie??

http://allegro.pl/showitem/description/5753237391.html

Nie warto, alu zaczyna sie utleniac i za rok felgi do roboty.

Opublikowano

Dokładnie lepiej używane oryginały niż jakieś zamienniki. Przynajmniej masz pewność że stop felgi jest odpowiedni i wytrzymały. Poszukaj w internecie tematów odnośnie pękania felg różnych producentów a oryginałów, wtedy zobaczysz różnicę w liczbie tematów miedzy oryginałem a zamiennikiem.

Jestem przykładem, że nie warto kupować zamienników, wystarczy cofnąć stronę do tyłu.

Opublikowano

Witam :hi:

Mam do podkucia felgi w mojej b8 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line

I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć :eusathink:

245/35 czy 255/30

A może coś innego....

Co proponujecie

Opublikowano

Zamiennikiem do B8 jest 255/30.

Opublikowano

Zamiennikiem do B8 jest 255/30.

Też myślę o tym rozmiarze, ale więcej głosów jest jednak za węższą oponą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.