Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam
 
Panowie i Panie - wiem, że temat oklepywany 100000 razy... poszukuje ostatecznego potwierdzenia....
 
A4 B8 2009 TFSI
http://allegro.pl/4x-oryginalne-kola-letnie-audi-a4-a5-a6-a7-i6794505085.html
 
bedzie pasowac - czy trzeba cos przerabiac ?
Pozdrawiam


Będzie pasować idealnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, LukiKRK napisał:

 


Będzie pasować idealnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Dzieki LukiKRK - nie bylem do konca pewien oponki ....czy 255 nie bedzie obcierac na 19 ET32 8.5 ....ale teraz obawy rozwiane. Dziekuje jeszcze raz.  - wybieram - KUP TERAZ

Opublikowano

Opony jak będziesz kiedys zmieniał to na 245 35 r19. Przy 255 przy pełnym bagażniku i 4 osobach może czasami coś przytrzeć lekko z tylu. Przy 245 będzie zapas. Chociaż to zależy też podobno od konkretnych opon.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, LukiKRK napisał:

Opony jak będziesz kiedys zmieniał to na 245 35 r19. Przy 255 przy pełnym bagażniku i 4 osobach może czasami coś przytrzeć lekko z tylu. Przy 245 będzie zapas. Chociaż to zależy też podobno od konkretnych opon.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Super. Dziekuje bardzo za profesjonalna poradę . Rozumiem ze 245 spokojnie wejdą na 8.5 

Opublikowano
Super. Dziekuje bardzo za profesjonalna poradę . Rozumiem ze 245 spokojnie wejdą na 8.5 


Tak spokojnie. Poza tym to jest firma wiec możesz jak cos zwrócić chyba jakby nie pasowalo... dogadaj się jak masz daleko do sprzedawcy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, LukiKRK napisał:

 


Tak spokojnie. Poza tym to jest firma wiec możesz jak cos zwrócić chyba jakby nie pasowalo... dogadaj się jak masz daleko do sprzedawcy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Uuuv teraz zasiałes mały cień wątpliwości . O zwrot napewno musze sie jeszcze dopytać ... a z trojmiasta mam całkiem spory kawałek . 

Opublikowano

Hehehe luzik. Nie wyglądają na takie co by je trzeba było zwracać. Kwestia czy przy wywazaniu wyjdą proste. Sprzedawca na pewno pozwala na zwrot. Tylko wysyłką kół z powrotem to z 200 zł:( Ja po fele jechalem ostatnio z Krakowa do Poznania...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Uuuv teraz zasiałes mały cień wątpliwości . O zwrot napewno musze sie jeszcze dopytać ... a z trojmiasta mam całkiem spory kawałek . 

Będzie ocierać tył
Opublikowano
8 godzin temu, daniell-gda napisał:


Będzie ocierać tył

Opona za duża - czy felga ? 

Opublikowano

Na 8.5J z oponą 245.35.19 nic nie będzie obcierać do ET 30

Opublikowano
Opona za duża - czy felga ? 

Zapomniałem dopisać 255 35 19r na tej feldze przycięta :) 245 35 już nie :) zakładał ktoś oponę 245 40 19 r da radę to zmienić ? Chodzi mi o komfort :)
Opublikowano

Ja jeżdziłem przez chwilę na 245.40.19 komfort ciut lepszy

Opublikowano
50 minut temu, daniell-gda napisał:


Zapomniałem dopisać 255 35 19r na tej feldze przycięta :) 245 35 już nie :) zakładał ktoś oponę 245 40 19 r da radę to zmienić ? Chodzi mi o komfort :)

Dziekuje. 245 35 19 taka Oponkę właśnie założę 

Opublikowano
Ja jeżdziłem przez chwilę na 245.40.19 komfort ciut lepszy

Nie przycięta ? Jak wygląda ? Jak dla mnie 245 35 19 to za mała oponka
Opublikowano

Nic mi nie przycieralo wygladalo ok jak dla mnie

Opublikowano

Witam

Szukam fajnych felg 19 z rantem do a4b8 2013r z odpowiednim et, żeby ładnie zrównały się z błotnikami. Ktoś ma coś do sprzedania jak tak to poproszę fotki albo jakieś linki :)

 

Opublikowano

Panowie,

 

Przyszedł czas zamienić obecne 18stki sline na koła zimowe i wrzucić na lato coś większego :). Wzór wybrany, temat przeczytany więc potrzebuje ostatecznego potwierdzenia od specjalistów:

Do zawiasu 1BV chce wsadzić 20" 8,5J ET33 z gumą 245/35/20 - jeżeli dobrze zrozumiałem wcześniejsze posty to wszystko ładnie siądzie bez wystawania i ewentualnych przycierek?

Opublikowano

tak

Opublikowano
7 godzin temu, miron78 napisał:

tak

Dzięki śliczne Miron ;)

Opublikowano

Witam. Ma ktoś zdjecia felg 18 cali 8j szerokich z oponami 225/45/18 ? W temacie są takie fotki ale ja chciałbym zobaczyć z bliska jak rant ochronny opony chroni felge.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.