Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Marcin Lipiński napisał:

Felga 8E0601025BB o parametrach 7J 16H2 et42 wejdzie na B8? Brat potrzebuje na kilka dni założyć i nie wiem czy podejdą, a nie ma go teraz w PL.

 

To jest felga do B6,B7 a B8 ma inną średnicę piasty, więc nie ma szans na założenie.

Edytowane przez czarek76

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Zbliża się zima i muszę kupić felgi najlepiej z oponami.Chciałbym koła o rozmiarze 17 cali , jakie pozostałe parametry powinne spełniać żeby pasowały do b8  tzn. ET,otwór centralny,wielkość opon.Dziękuję za pomoc.
 

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 19.10.2018 o 13:10, kenez1 napisał:

Witam

Zbliża się zima i muszę kupić felgi najlepiej z oponami.Chciałbym koła o rozmiarze 17 cali , jakie pozostałe parametry powinne spełniać żeby pasowały do b8  tzn. ET,otwór centralny,wielkość opon.Dziękuję za pomoc.
 

Pozdrawiam

Witam.

otwór na piastę jest 66.6, jeśli szukasz oryginalnych felg z A4 B8 to kod na felgach zaczyna się 8K0. Zakładają też fele z A5 kod 8T0.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

[A4 B8 11.2010 CAGA] Pierwszy raz będę kupował do tego modelu komplet kół na zimę i proszę o opinie - mam na oku następujące felgi: https://allegro.pl/oryginal-nowe-felgi-16-cali-audi-8w0-a4-b8-b9-a3-a-i7034789215.html a do tego opony Nokiany WR D4: https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-wr-d4-225-55-r16-99-h-xl#231696590 . Nie chcę czytać że koła za małe, że znajomy szwagra kuzyna ciotki ma na zimę większe itp. tylko czy miał ktoś do czynienia z tymi felgami bądź oponami i jak będą ze sobą współgrały. W skrócie - felga 7Jx16 ET 35, opona 225/55/16

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

czy zakładał ktoś do B8 felgi z B9 o oznaczeniu 8W0 601 025 C?

Clipboard02.jpg

 

Jestem ciekawy, czy będzie to przyzwoicie wyglądało na aucie :) 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Zwracam się z pytaniem, do posiadaczy fejków Rotorów.

Kupiłem fejki Rotorów, w rozmiarze 18 cali,i mam kilka pytań:

-jakie macie śruby,chodzi mi głównie o długość gwintu?

-jakie macie wentyle?

Z góry dziękuje za pomoc.

Opublikowano

Witam. 

Mam pytanie. 

Zestaw:

Przód - 

Opona: 225/35 R19 felga: 8.5J 

Tył 

Opona 235/35 R19 felga 9.5J

+ planowany gwint.

Czy to ma rację bytu w B8? 

Czy przypadkiem tył nie będzie niżej niż przód? 

Nie chce jakiegoś mega naciągu. 

Opublikowano
W dniu 2.01.2019 o 19:21, Prezes_ATNT napisał:

Witam. 

Mam pytanie. 

Zestaw:

Przód - 

Opona: 225/35 R19 felga: 8.5J 

Tył 

Opona 235/35 R19 felga 9.5J

+ planowany gwint.

Czy to ma rację bytu w B8? 

Czy przypadkiem tył nie będzie niżej niż przód? 

Nie chce jakiegoś mega naciągu. 

Mi się wydaję, ze te opony co podałeś to już będzie mega naciąg ...

I tył będzie niżej ze względu na szerszą felgę i bardziej naciągniętą oponę ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam 

Felga 18 8.5 cala et29 oryginalna z a5 opona 245/40 R18 i wystaje zawias 1BE. Z tego co czytam to najlepsza konfigoracja. Pomoże obniżenie do 1BV czyli 10mm różnicy, ile to można obniżyć żeby było Oki czy zmiana opony na  235/40 

Opublikowano

Witam powiedzcie mi jak wyglada sterownosc kierownicy bez servotronika przy 19' felgach?

Lekko? Ciężko?  Bez zmian jak przy 18?

Edytowane przez EdoTensei

Opublikowano
29 minut temu, EdoTensei napisał:

Witam powiedzcie mi jak wyglada sterownosc kierownicy bez servotronika przy 19' felgach?

Lekko? Ciężko?  Bez zmian jak przy 18?

szczerze to nawet na 16-tkach to porażka :)

Opublikowano
3 godziny temu, Wihajster napisał:

szczerze to nawet na 16-tkach to porażka :)

jaki koszt na ten moment dołożenia sobie Servotronica ? :D bo powiem szczerze że jestem nim mocno zainteresowany w przyszłości

Opublikowano
2 godziny temu, EdoTensei napisał:

jaki koszt na ten moment dołożenia sobie Servotronica ? :D bo powiem szczerze że jestem nim mocno zainteresowany w przyszłości

okolo 1500zł z robocizna

Opublikowano
4 minuty temu, Wihajster napisał:

okolo 1500zł z robocizna

dzięki wielkie :)

Opublikowano

Od kilku dni przeglądam w necie felgi bo muszę coś kupić na lato ale nie mogę trafić na temat dotyczący a4b8 allroad. Jakie koła proponujecie do uterenowionej a4? Zastanawiam się nad 18 lub 19 cali felga. W necie większość allroad ów stoi na felgach 18 cali i wyższym profilu opony. 

Możecie coś doradzić? Wchodzi w grę tylko oryginalna felga Audi. 

Opublikowano

Pytanie do posiadaczy szerszych opon i felg 19.

O ile mniej więcej rośnie spalanie przy szerszych kapiorach?
Słyszałem że jakiejś wielkiej zmiany nie ma 

Opublikowano
Godzinę temu, EdoTensei napisał:

Pytanie do posiadaczy szerszych opon i felg 19.

O ile mniej więcej rośnie spalanie przy szerszych kapiorach?
Słyszałem że jakiejś wielkiej zmiany nie ma 

Wszystko zalezy jaki masz mocny silnik im mocniejszy tym mniejsza różnica

Opublikowano
3 godziny temu, yanosho napisał:

Wszystko zalezy jaki masz mocny silnik im mocniejszy tym mniejsza różnica

2.0 tdi 143km jestem ciekawe ile moze wiecej spalić auto z takimi 19 i 245 oponka

Opublikowano
13 godzin temu, EdoTensei napisał:

2.0 tdi 143km jestem ciekawe ile moze wiecej spalić auto z takimi 19 i 245 oponka

Nawet do 1.5l przy tej mocy. 

Opublikowano

Mi pali równo litr więcej niż na zimowych 225 :D ale troche więcej mocy mam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.