Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 29.01.2021 o 19:09, Zdzichuuu napisał:

Akurat moja jest polifcie więc może ktoś posiada koło o takich parametrach chętnie zobaczę

Ja miałem B8 Sedan polift. Zawieszenie 1BL czyli ta sama wysokość co 1BE. Felga 8,5 cala, ET30 siadła idealnie

20201016_152739.jpg

Opublikowano

Witam u mnie Et 32

IMG_20190407_095206.jpg

Opublikowano

To et35 na luzaku można brać i nie będzie wystawać ?

Opublikowano

Witam czy taka szerokość felgi i et będzie pasowała do audi a4 b8 sedan 2010 r?

20200725_185853.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzień dobry,

 

    panowie i (panie) do b8 po lifcie jakie et przy felgach i oponach:

245/40  felga 8,5   x 18  - ET40 czy ET35?

 

a i zawieszenie zwykłe.

 

 

Widzę  że nikt nic nie doda, to sam rozwinę może komuś się przyda.

Pójdę w ET40 chyba, gdyż już samo przejście z 8" felg na 8,5" to tak jakby zmniejszenie ET o 6,5mm. Czyli jak miałem fabryczne 18" felga 8" i ET 47, to po przejściu na 18" ale 8,5" szerokości i ET40 - to poszerzmy o 13,5mm na stronę, nie mam doświadczenia i dlatego pytałem o to ET35, gdyż nie wiem czy nie będzie wystawało przy standardowym zawiasie.  ET35 przy 8,5" to to samo co ET28,5 przy 8" - a to już chyba niskie ET jak na b8 i zwykły wysoki zawias

 

 

Edytowane przez vaver

Opublikowano

Ja mam obecnie 8,5x18 z et 29 (felga od a5) z opona 245/40 i zwykly zawias. Przod mogl by być minimalnie do środka ale nie za dużo, a tyl jest baja. Ja bym Ci polecił et35

Opublikowano

dziękuję za informacje

 

Edytowane przez vaver

Opublikowano

Witam, kupiłem pompeje 19tki, 8,5 cala ET 36, jakie opony najlepiej? Myslalem nad 245/35 i dolozyc eibacha (mam zawias 1ba) ale z drugiej strony moglbym dac 235/40 i mogloby sie obejsc bez eibacha? Ma ktos z tym doswiadczenie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jakie opony dobrać do A4 B8 Avant felgi 4x 19" Et35 9.5" ?? Tak żeby weszły bez obcierania? 

Opublikowano

Witam pany. Ostatnio zakupiłem aluski 19 cali i szerokość 8,5cala teraz moje pytanie jaka oponkę dać żeby było w miarę komfortowo i żeby też dobrze to wyglądało:eusathink: myślałem nad 235/40 co wy na to? 

Dodaje foto jak koło teraz wygląda na aucie:decayed:

 

IMG_20210305_163209.jpg

IMG_20210305_161139.jpg

Opublikowano

Dobrze myślałeś bo 235 to minimum do felgi 8.5" żeby opona dobrze wyglądała.

Opublikowano
7 godzin temu, Zdzichuuu napisał:

Witam pany. Ostatnio zakupiłem aluski 19 cali i szerokość 8,5cala teraz moje pytanie jaka oponkę dać żeby było w miarę komfortowo i żeby też dobrze to wyglądało:eusathink: myślałem nad 235/40 co wy na to? 

Dodaje foto jak koło teraz wygląda na aucie:decayed:

 

IMG_20210305_163209.jpg

IMG_20210305_161139.jpg

Jakie et? do 19 i 8,5 cala to 255/35 lub 245/35 jak niskie et by dał.

Opublikowano
17 minut temu, Krzy0 napisał:

Jakie et? do 19 i 8,5 cala to 255/35 lub 245/35 jak niskie et by dał.

Et 32 jest

Opublikowano

Mam takie same parametry i zastanawiam się nad 225/40r19. Jest to zamiennik dla standardowego 255/35r19 zalecanego przez producenta... 235/40 może być ciut baloniaste 

Edytowane przez koziol992

Opublikowano

Przeczytałem temat jeszcze raz i sporo osób ma oponę 245/35 więc chyba takie oponki będzie trzeba zakupić mam nadzieję że przy et32 będzie git wszystko

Opublikowano
W dniu 5.03.2021 o 16:08, Dj_Nq napisał:

Panowie jakie opony dobrać do A4 B8 Avant felgi 4x 19" Et35 9.5" ?? Tak żeby weszły bez obcierania? 

Panowie ktoś doradzi? Ma ktoś takie parametry felg i opony do nich?? 

Opublikowano

Cześć Panowie, może ktoś ma któreś z tych rozmiarów i się wypowie. Który rozmiar będzie lepszy (lepiej wygląda itp) do a4b8 1BA + eibach pro kit? 

Opublikowano
W dniu 7.03.2021 o 19:20, Zdzichuuu napisał:

Przeczytałem temat jeszcze raz i sporo osób ma oponę 245/35 więc chyba takie oponki będzie trzeba zakupić mam nadzieję że przy et32 będzie git wszystko

bardzo ładna ta felga, jaki koszt możesz napisać? Jednak ładna felga nadaje wyglądu niesamowicie :cool1:

Co do opony ja mam 255x35x19 na rotorach - szczerze nie wiem czy nie za szerokie takie kapcie - kleją strasznie :naughty:

Myślałem, że już nie długo można będzie przełożyć, nawet w sobote byłem na wyważaniu a tu dzisiaj rano biało za oknem.

Opublikowano

Wczoraj założone koła letnie na sprężynach Eibacha 35/30

Felga MAM 19x8J  ET30  oponka Michelin Pilot Sport 4 225/45/19  ?

Odczucia po 18-tkach 225/45/18 na ET 47 stabilniejsze auto, lepsze prowadzenie, dobry komfort.

 

 

 

IMG_20210315_130939.jpg

IMG_20210315_130926.jpg

IMG_20210315_130917.jpg

IMG_20210315_130907.jpg

IMG_20210315_130847.jpg

IMG_20210315_130832.jpg

Opublikowano
W dniu 21.02.2021 o 21:27, slawek_wkc napisał:

Ja mam obecnie 8,5x18 z et 29 (felga od a5) z opona 245/40 i zwykly zawias. Przod mogl by być minimalnie do środka ale nie za dużo, a tyl jest baja. Ja bym Ci polecił et35

Masz kolego jakiś patent jak wyrównać przód z nadkolem? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.