Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Multitronic nawala


maro82

Rekomendowane odpowiedzi

A mialo byc tak pieknie.....zaczelo sie od chrupniec w pedale hamulca(ale to podobno norma )mruga PRNDS(przy przelaczeniu na R(brak swiatla wstecznego,nieswieci kontrolka pedalu, tryb awaryjny)dziwne dragania pedalu gazu(szarpniecia,chrupniecia)narastajace problemy przy rozpedzaniu(wzrastaja obroty silnika, auto nie przyspiesza)....Teraz najgorsze ..czasem nie da sie zatrzymac samochodu(niewysprzegla i silnik gasnie) ale to tylko czasami,na zimnym oleju wszystko ok! autko popier...la.po dluzszum postoju tez.Jak usune usterki to napisze co bylo( chyba ze zmienie skrzynie na manuala, troche za nia tesknie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czym sa spowodowane te chrupniecia wyczuwalne na pedale hamulca po ruszeniou z miejsca na zimnym silniku-jest to pojedyncze chrupniecie,sprawiawrazenie jakby to bylo cos normalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowe chrupniecie po postoju to test ABS/ESP/ASR...

:mysli: A już myślałem, że z napędem w moim aucie zaczyna dziać się cos nie dobrego. Lecz tą informację rozwiewasz Flyer moje podejrzenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, normalne :good: Zreszta panowie podepnijcie sobie VAGiny (khe khe khe :decayed: ) Potem AutoScan i wytężajcie sluch.... chrup-chrum... ;):polew: Brzmi znajmo ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czu da sie wymienic skrzynie multitronic a wlozyc manuala :mysli:

wszystko się da, tylko trzeba mieć gruby portfel... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie ostatni Top Gear?

tam jest wszystko o skrzyniach automatycznych

multitronic zostal okrzykniety najwiekszym padlem sposrod wszystkich

tak troche off topic

Nie rozumiem i nigdy tego nie zrozumię jak można mając taki wybór na rynku kupić samochód z multronikiem. Wiadomo,że padają często,że ogromne koszty naprawy,że spalanie większe ale niestety wygoda kosztuje ........... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie ostatni Top Gear?

tam jest wszystko o skrzyniach automatycznych

multitronic zostal okrzykniety najwiekszym padlem sposrod wszystkich

tak troche off topic

Nie rozumiem i nigdy tego nie zrozumię jak można mając taki wybór na rynku kupić samochód z multronikiem. Wiadomo,że padają często,że ogromne koszty naprawy,że spalanie większe ale niestety wygoda kosztuje ........... :kox:

pojezdzij to zrozumiesz :)

jesli ktos kto kupuje audi z multi i nie liczy sie z tym ze skrzynia moze pasc lub padnie jest malo powazny

ja kupujac auto z ta skrzynia bylemi i jestem w pelni swiadomy ryzyka bo juz wczesniej duzo sie naczytalem o tym.Szkoda ze nie kupileem 2.5 tdi z tipem ale tip nie pracuje tak milo i przyjemniejak multi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche off topic

Nie rozumiem i nigdy tego nie zrozumię jak można mając taki wybór na rynku kupić samochód z multronikiem. Wiadomo,że padają często,że ogromne koszty naprawy,że spalanie większe *ale niestety wygoda kosztuje ........... :kox:

Takie samo pytanie mozna zadac posiadaczom silnikow 2.5 TDi... Dlaczego wybrali silnik "specjalnej troski" ? Koszty i tu i tam podobne... :rolleyes:

*ale masz jakieś wsparcie ?? :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy wybrali jednocześnie 2,5 i skrzynię multronic - jak mają pecha to przy średnich zarobkach ( 3 tys zł ) mogą odkładać pół roku żeby naprawić samochód.

Nie mam nic przeciwko silnikowi 2,5 Tdi i multronic ale jak słyszę narzekanie właścicieli ,że bardzo droga naprawa to mnie skręca.

A więc Panowie i Panie nie narzekać na koszty,bo kupując auto mieliście pełną świadomość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo pytanie mozna zadac posiadaczom silnikow 2.5 TDi... Dlaczego wybrali silnik "specjalnej troski" ? Koszty i tu i tam podobne... :rolleyes:

*ale masz jakieś wsparcie ??

Mnie do auta które posiadam przekonał głównie napęd QUATTRO i V6 180 PS czego Ty Diego na codzień nie jesteś w stanie doświadczyć a szczegulnie QUATTRO w zimie.

A jeśli chodzi o koszty to poczytaj ile potrafią spalić 1.9TDI

http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg457095#msg457095

cuber'a nawet do 16l. / 100km

To z silnikiem 2.5 TDI nie łatwo tyle osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do auta które posiadam przekonał głównie napęd QUATTRO i V6 180 PS czego Ty Diego na codzień nie jesteś w stanie doświadczyć a szczegulnie QUATTRO w zimie.

A skąd taki wniosek ? :gwizdanie:

A jeśli chodzi o koszty to poczytaj ile potrafią spalić 1.9TDI

http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg457095#msg457095

cuber'a nawet do 16l. / 100km

Odwracasz kota ogonem, strone do tylu pisalismy o spalaniu z multitronicem a nie ile 1.9 tdi jest w stanie spalic wogule. :rolleyes:

ps, Cuber mial akurat manual, wiec... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do auta które posiadam przekonał głównie napęd QUATTRO i V6 180 PS czego Ty Diego na codzień nie jesteś w stanie doświadczyć a szczegulnie QUATTRO w zimie.

A skąd taki wniosek ? :gwizdanie:

Na podstawie Twojego profilu z którego wynika, iż Twoje auto ma napęd tylko na jedną oś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z serwisu :angry: multi do wymiany,,,,(SKRZYNIA NIE MA POLACZENIA Z CZUJNIKIEM OBROTOW SILNIKA) co do chrupniec bledu nie wykazalo ale mowia ze to moze byc serrwo albo klocki hamulcowe( umnie do wymiany) Za przechodzona skrzynie chca 30.000kr a za nowa 70.oookr(NIE NOWA ALE KUPIONA PRZEZ AUDI OD INNEJ FIRMY KTORA JA REMONTOWALA 2 lata gwarancji :)Niesmigana 200.000kr i dwa lata gwarancji :shocked:uwaga na serwisy audi na to co mowia bo nowe to niezawesz jest nowo.....w piatak mam sie spodkac z niemcem ktory tu naprawia multi ( polecony przez audi)on podobno umie to naprawic( serwis audi niepotrafi lol21 :polew:) CDN. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...