Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile benzyny srednio zuzywacie na tydz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
robie odcinki 20 km. auto stoi caly czas na pod chmurka 10-12 h wiec calkowicie sie wychladza. temp przelaczania mam 30 st. przy temperaturach okolo zera do -5 przelacza sie na postoju podczas spalenia fajki przez kolegow po pracy czyli 2-3 minuty? gdy ruszam od razu potrzeba okolo 700-1000 m do przelaczenia przy obecnych temperaturach.

na takich 20 kilumetrowych odcinkach spala mi okolo 0,75l PB /100 km przy czym po zmianie kol na zimowe (duza kostka) i paru ostatnich dniach po zasniezonych drogach podskoczylo mi do 0,95 l pb/ 100 km i LPG z 9,5-10 do 10-10,5 L /100 km.

jak mierze spalanie benzyny? tankuje za 50-100 zl (oczywiscie zapisuje sobie ilos paliwa) i jezdze do zapalenia sie kontrolki (zapisuje km). kolejne tankowanie itd. jakis wmiare dobry wynik wychodzi wiadomo z mala skala bledu.

tak wiec tankuje okolo 9 l na miesiac czyli okolo 50 zl miesieczni wychodzi przy czym robie okolo 1000 km miesiecznie glownie odcinki 20 km do pracy i spowrotem. do tego tysiaca miesieczniektory jest u mnie "podstawa" dochodza inne wyjazdy ;)

dodam ze w lecie gdy auto przelaczalo sie praktycznie od razu po zapaleniu (czas otworzenia bramy) spalanie PB mialem w wysokosci okolo 0,35-0,4 l na 100 km.

widomo jak ktos robi dluzsze odcinki np machnie sobie traske 500 km ciengiem to spalanie PB wyjdzie mu niemalze zerowe ;)

U mnie jest niemal identycznie i uważam to za normalne i prawidłowe spalanie PB.

Tankuje PB dwa razy w roku po pół baku, po zimie i przed zimą, więc wychodzi ok. 300PLN na rok, a więc ok. 30PLN na miesiąc.

Opublikowano

50zł na benzynę raz na 2-3 miesiące. Auto pod chmurką, odcinki po mieście 8-10km. Przebiegi miesięczne to 1000-1200km.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja to 150zl na miesiac;d pb

Opublikowano

Ja też nigdy nie liczyłem ile dokładnie wychodzi na bene, no ale różnica jest za to zauważalna bo wcześniej miałem 1,6 ADP a teraz 2.8 AQD i dużo częściej używam dystrybutora od benzyny :kox: Myślę, że na dwa miesiące koło 20 litrów benzyny :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja też nigdy nie liczyłem ile dokładnie wychodzi na bene, no ale różnica jest za to zauważalna bo wcześniej miałem 1,6 ADP a teraz 2.8 AQD i dużo częściej używam dystrybutora od benzyny :kox: Myślę, że na dwa miesiące koło 20 litrów benzyny :wink:

a ile Ci kolego ADP palil beny/gazu średnio?

Opublikowano

ja zatankowałem około 40 litrów i wyszło mi 14 litrów na około 1,5-2 miechy :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
A masz sekwencje czy ten starszy gaz? Bo wychodzj na to ze zapalasz na benzynie, obroty przekrocza 2 tys i gaz sie zalacza.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Sekwencje. Teraz jak mrozy zawitaly to 5 dych na miecha :)

Opublikowano

Latam około 30zł, zima 50 zł na miesiąc, 1500 km/miesiąc. Sekwencja

Opublikowano

Wszystko zależy od ustawienia gazu od odcinku jakiego się pokonuje teraz w zimie przy mrozach to zanim samochód się nagrzeje to trochę potrwa ja ostatnio zalałem BP za 50zł i starczyło mi chyba na tydzień bo do dziewczyny dojeżdżałem a to kawałek ze nawet mi się na gaz nie zdąża przełączyć a w grudniu jak do roboty jeździłem to za tyle samo przejeździłem cały miesiąc. Na twoim miejscu bym się nie martwił po prostu tyle ci pali zależy też od nogi kierowcy:grin:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja zatankowalem za 30 zl i mialem na prawie pierwszej bialej kresce (nowa instalacja). Po przejechaniu 348 km palila sie juz rezerwa od paliwa. Wydaje mi sie ze paliwa idzie masakrycznie duzo. Przelacza sie po okolo 2-3 km na gaz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.