Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają spryskiwacze Xenonów!!


pirat567

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz przekaznik (w b5 taki duzy brazowy podwojny), znajdz jaki jest w b6 docisnij go i zobacz, ewentualnie wyjmij wsadz jeszcze raz, ja mialem poluzowany i ciagle mi delikatnie wypadal, wszystko dzialalo procz spryskow reflektorow, jak raz go docisnalem mocniej tak siedzi do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka do sprawdzenia :wink: sa tam dwa piny masa i zasilanie wystarczy podac prad i bedzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, także mi nie działają dość długo... sprawdzałem napięcie na wtyczce magicznym urządzeniem gdzie jeśli jest napięcie to żarówka się zaświeca, od pompy spryskiwaczy na szybę świeciła cały czas a od pompy na xenony oświecała się na sekundę i gasła, tak jakby dawała chwilowe napięcie. Ale podobno tak ma być w spryskach na xenony. Czyli pompka padła? Gdzie najlepiej kupić? W ASO? Jaki może być jej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w Icarsie . Kosxt ok 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka jest ta sama co w Skodzie i wielu innych modelach koszt to około 55 PLN

3B7955681

POMPKA SPRYSKIWACZY REFLEKTORÓW SKODA OCTAVIA YETI (3777203887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie działały spryskiwacze lamp zaraz po zakupie auta. Silniczek był spalony. 60zł i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe cisnienie albo zapchane dysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wysuwają nie pryskają i od razu chowają co to??

kolega devastation dobrze podpowiada, latwo to sprawdzic tylko potrzebujesz drugiej osoby

ty spryskuje a ktos lapie wysuniety sprysk (aby pompka nie tracila energi na wysuniecie sprysku), psikach dalej, w sumie są dwa wyjscia,

jak dalej nic nie leci do zapchany a jak leci to pompka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tak robilem i nie leci jak czysci sie spryski i jak zapchane to nie powinny byc ciagle wysuniete puki nie odpuszcze spryskiwacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..... :facepalm: chlopie wiesz Ty co to jest interpunkcja ?

Jakbym tego nie czytał to i tak piz....a na koncu wychodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki pisalem z telefonu i nie chciało mi się wstawiać przecinków. Sprawdzałem już spryski w sposób opisany powyżej i nic nie leci. Zastanawia mnie czy przy zatkanych dyszach nie powinny spryskiwacze zostać w pozycji wysuniętej dopuki nie odpuszcze dźwigni spryskiwaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij od spryskiwaczy weze i sprawdz czy leci plyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...