Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T - dylemat przed montażem sekwencji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej dzięki. :)

Opublikowano
  • Autor

sterownik będzie Qbox, taki zaproponował kolega, ale chyba w wersji Basic - na stronie AC jest tylko ten.. darko, masz na myśli inny?

W poniedziałek będę miał zamawiane graty, więc jeszcze jakieś pole manewru jest :)

Opublikowano

Mógłbyś porobić zdjęcia instalacji i pochwalić się tutaj po jej założeniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj odstawiłem auto i w czwartek powinno być do odbioru :) Zdjęcia mogę zrobić, jeśli coś wniosą do tematu? ;)

Opublikowano

Nie mają ogólnie wnieść coś do temat, chciałem zoabczyć jak u Ciebie zamontują tą instalację :)

Opublikowano
sterownik będzie Qbox, taki zaproponował kolega, ale chyba w wersji Basic - na stronie AC jest tylko ten.. darko, masz na myśli inny?

W poniedziałek będę miał zamawiane graty, więc jeszcze jakieś pole manewru jest :)

tak to jest ten sterownik do montażu na razie innych nie ma,choć jest jeszcze Qbox isa2 z podłączeniem pod OBD-następca Staga Premim ale jak na razie niedostępny dla potencjalnych klientów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A o co chodzi z ustawieniem butli? Jakie to ma znaczenie bo nie w temacie jestem?

Opublikowano
A o co chodzi z ustawieniem butli? Jakie to ma znaczenie bo nie w temacie jestem?
bylo o tym już duzo razy pisane-, tzn. przy słabszych autach nie ma to zbytnio większego wplywu na jazdę- chyba ,że się jezdzi po górach... natomiast przy troszkę mocniejszych autach warto pamiętać aby wielozawór byl od strony zderzaka- aby w czasie przyspieszania nie przerzucalo nam na benzynę- oczywiście będzie to się dzialo jak będziemy mieli malo gazu w butli- ogólnie jest to wkurzające ...
Opublikowano
A o co chodzi z ustawieniem butli? Jakie to ma znaczenie bo nie w temacie jestem?
bylo o tym już duzo razy pisane-, tzn. przy słabszych autach nie ma to zbytnio większego wplywu na jazdę- chyba ,że się jezdzi po górach... natomiast przy troszkę mocniejszych autach warto pamiętać aby wielozawór byl od strony zderzaka- aby w czasie przyspieszania nie przerzucalo nam na benzynę- oczywiście będzie to się dzialo jak będziemy mieli malo gazu w butli- ogólnie jest to wkurzające ...

Ok dzięki barthek11

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.