Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świeży nabytek. Niestety Volkswagen, ale silnik i napęd jednak mi wynagradzają to logo na masce

Passat B6

Silnik 3.2 V6 FSI 250KM

Skrzynia DSG + manetki przy kierownicy

Napęd 4x4 4motion

Jeśli chodzi o wyposażenie to troche bieda. Coś napewno doposaże.

Plany:

- Amortyzatory Bilstein B8 + Eibach Pro Kit -30mm;

- Grubsze stabilizatory;

- Dystanse kół przód i tył;

- Licznik z białym podświetleniem od Passata CC;

- Kierownica od nowego Passata CC Rline;

- Stopniowo zewnętrzny pakiet Rline;

- Ciemne szyby;

- Kpl foteli kubełkowych skóra/slkantara Rline;

- Czarny sufit;

- Wydech i dolot MG Motorsport (jeśli cena mnie nie powali);

Myśle że koła na przyszły sezon się nie zmienią bo to są oryginalne Rline 17cali a oponki naprawde dobre więc szkoda.

Kilka fotek na szybko cykniętych pod myjnią

d17c69ea0a237d44med.jpg

ce09b66f7900ab65med.jpg

3c7328203aa71bc0med.jpg

2fe3f33ad1de6e77med.jpg

9a9c2d59b586e8f6med.jpg

dca2cba8b95f2d67med.jpg

26e8db23021db60amed.jpg

beaad2614d8a724emed.jpg

d0f4f8d03976d025med.jpg

1b2a49f9db30da51med.jpg

I pierwsze zakupy- olej silnikowy i żarówki. Czekam na olej do DSG i filtry silnika i skrzyni.

ec7d9e3b7c0c6022med.jpg

Opublikowano

będziesz gazował ?? szkoda, że nie ma xenonków , le to zawsz można doposażyć ;o)

Opublikowano

raczej nie bedzie gazowal bo to FSI :)

Opublikowano
  • Autor
będziesz gazował ?? szkoda, że nie ma xenonków , le to zawsz można doposażyć ;o)

Nie będe gazował. Prywatnym autem robie około 1000-1200km miesięcznie więc nie ma sensu.

Opublikowano

Fajny samochód i dobry olej do niego :)

Bezawaryjnej eksploatacji życzę !

Opublikowano

Ładny Passior a napęd bajka:) super to DSG sie zachowuje:)

a co z B7?

Opublikowano

Wymien od razu olej w tylnym moście i w Haldexie

O płynie hamulcowym nie wspominam

Opublikowano
  • Autor
Wymien od razu olej w tylnym moście i w Haldexie

O płynie hamulcowym nie wspominam

A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/

Opublikowano

paski b6 to bardzo przyzwoite auta, mam takiego w domu tylko w tdi i sympatyczne auto, mając do wyboru wypasionego paska a a4 b7 to bym się długo zastanawiał, jednak passat ma dużo więcej miejsca

Opublikowano
  • Autor
paski b6 to bardzo przyzwoite auta, mam takiego w domu tylko w tdi i sympatyczne auto, mając do wyboru wypasionego paska a a4 b7 to bym się długo zastanawiał, jednak passat ma dużo więcej miejsca

Ten z wypasem ma mało wspólnego, ale silnik i napęd jednak mnie przekonał. Reszte można dołożyć co potrzebne.

Opublikowano

b7 w golasie jeszcze większy dramat, dopiero jak jakiś s-line jest to jest na co popatrzeć, niestety te auta to już nie świeżaki

Opublikowano
Wymien od razu olej w tylnym moście i w Haldexie

O płynie hamulcowym nie wspominam

A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/

Niestety nie Torsen.

Olej w Haldexie wymien koniecznie. Max co 50000km

Opublikowano
  • Autor
Wymien od razu olej w tylnym moście i w Haldexie

O płynie hamulcowym nie wspominam

A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/

Niestety nie Torsen.

Olej w Haldexie wymien koniecznie. Max co 50000km

Wiesz jaki olej tam wchodzi?

Opublikowano

Tylko ori z ASO. 1 litr.

Opublikowano
  • Autor
Tylko ori z ASO. 1 litr.

Dzięki. We wtorek podjade do ASO.

Opublikowano

Czasami mozna wyrwac na allegro w dobrej cenie ale przy jednej sztuce nie warto cudowac.

Jaki olej lejesz do DSG ?

Opublikowano
  • Autor
Czasami mozna wyrwac na allegro w dobrej cenie ale przy jednej sztuce nie warto cudowac.

Jaki olej lejesz do DSG ?

Firmy Ravenol dedykowany do DSG. Mam nadzieje ze okay

Opublikowano

gratki,fajna furka :thumbup1:

jak wychodzi spalanie w jeździe miejskiej/trasie ?

Opublikowano
  • Autor
gratki,fajna furka :thumbup1:

jak wychodzi spalanie w jeździe miejskiej/trasie ?

15 przy normalnej jeździe bez butowania. Krótkie odcinki. Na trasie pokazal 10.4 przy dosc nie ospałej jeździe.

Opublikowano

Ten liqui moly powoduje spore opory w silniku

Nie ma sensu lac takuego oleju do silnika

Chtyba ze silnik caly czas trzymasz na 6000+ obr/min

Nastepnym razem zapodaj LM 5w40 synthoil high techa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.