Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa skrzyni biegów TIPTRONIC -Warszawa


Wolvox

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy jesteście w stanie polecić jakiś warsztat, który sensownie potrafi zająć się automatem?

Rozważam:

- auto-transmisję w Jankach

- auto-precyzję w Nadarzynie

- Midparts na Ursusie

.

.

.

- jakies propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem ze sporo czasu mineło od twojego posta, pewnie dawno juz przeserwisowales swoja fure, lecz czytajac Twojego posta pomyslalem, ze moge moze i komus pomoc, kto bedzie szukal warsztatu dla swojego automatu, ja padlem ofiara nieuczciwosci Szanownego Pana Łokaja z warsztatu Autotransmisja, wszystko byłoby pieknie gdyby zachował sie on fair w stosunku co do mnie.

Wstawione zostalo mi sprzeglo hydrokinetryczne, ktore bylo uzywane (mozliwe ze nawet z nieznanego zrodla) Bylo to zrobione z premedytacja, zaplacilemza nie bodajze w 2010 roku 1250zl, za to w midpartsie mozna bylo kupic regenerowane z Holandii za jak pamietam 900zł wiec jest to nabijanie klienta w butelke.

Po ciut ponad dwoch latach od naprawy sprzeglo to w trasie w nie najlepsza pozno jesienna pogode auto zostalo unieruchomione poprzez rozwarstwienie sie okladzin w sprzegle i zapchaniu sie w chlodnicy oleju (w chlodnicy wody) cienkich kanalików, co spowodowalo zmniejszenie i zatrzymanie przeplywu oleju przez skrzynie i zatarcie sie zespolu sprzegiel.

Przy rozbiorce, przy ktorej bylem to sie wlasnie okazalo, lecz niestety panowie z warsztatu buzie trzymali krotko i nie przynawali sie do tego, jedynie diagnozowali i wykonywali czynnosci aby znalezc przyczyne. Niestety nic nie bylem w stanie im udowodnic i rzadac czegokolwiek bylo juz przezciez rok i miesiac po gwarancji.

Pan Łokaj okazal sie wspanialomyslnoscia (ironia) i wyslal mnie do midparts po sprzeglo hydrokinetyczne i cos tam jeszcze, co uleglo uszkodzeniu podczas awarii. Pamietam jak dzisiaj jak mowil ze "niech Pan sobie tam pojedzie po sprzeglo zeby nie mial Pan problemów"

Sam przyznal podczas rozmow, ustalen ze 150 aut ktore zrobil w 2009roku nie wrocilo do niego tak je dobrze zrobil podkleslil, ze "za dobrze"

ODRADZAM ZDECYDOWANIE WARSZTAT AUTOTRANSMISJA, GDYZ CHODZI IM O TO ABY KLIENCI WRACALI A NIE JEZDZILI I PAN ŁOKAJ NIE BEDZIE MIAŁ NA KIM ZARABIAC! CWANIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie, może ktoś polecić profesjonalny warsztat od automatów w Warszawie lub okolicach? Potrzebuję fachowo wymienić olej w Tiptronicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie, może ktoś polecić profesjonalny warsztat od automatów w Warszawie lub okolicach? Potrzebuję fachowo wymienić olej w Tiptronicu.

Ja wymeniałem w MidParts al. Krakowska, jakieś 1k temu i jak na razie git.

Niedługo mam kolejną wymianę właśnie po 1k, bo do 150k nikt wcześniej tego nie robił.

Z info właściciela tego warsztatu lepiej wymieniać dwa razy w małych odstępach czasu niż dynamicznie, ale co warsztat to inna szkoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...