Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Delikatna kolizja,Wjazd w tylek.Co robic?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kasę już mi wpłacili. W kosztorysie było uwzględnione to o czym pisała arielka. Klapę postaram się dobrać w kolorze, jeżeli będzie inny odcień to lakier, zderzak do lakierowania, no i dokładkę dolna też trzeba będzie kupić. Dzięki wszystkim za porady;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Sorki ale brak tutaj LOGIKI .Kolega Kowi87 też teraz jakoś kupił drzwi w tym samym kolorze i jednak odcień się różnił . Zderzak i klapa jest do uratowania.Uszkodzenia zderzaka są znikome a klape trzeba poprostu rozebrać i podklepać żeby wgniecenie wyszło , oczywiście to jest sprawa blacharsko-lakiernicza . Możesz się bawić w kupno elementów w kolorze tylko trzeba się zastanowić czy więcej nie wydasz na elementy + koszty dojazdu po nie bądz ew.wysyłka a wtedy to nie wiesz co ci tam przyjdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ciezko trafic blacharka w ori kolorze poniewaz mam odcien z palety srebrnych lakierów a jak wiadomo to sa najgorsze kolory do malowania tym bardziej jak sa juz wielokrotnie spolerowane. Bierz kase od ubezpieczyciela i szukaj okazji w kolorze ten kolor nie zrobi tyle problemow co srebrny

Wyslane moim casio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...