Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na jakich modelach działa obd przez bluetooth?


kashub

Rekomendowane odpowiedzi

Od znajomego usłyszałem o tego typu urządzonku:

Obd2 bluetooth - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czyli o diagnostyce przez złącze obd samochodów vaga. Niestety nie mogę się dokopać do jednoznacznej informacji czy A4 B5 też może być przez to diagnozowane. Przeglądając net i forum nic nie znalazłem.

Niestety tir skasował moją ukochaną B5-eczkę i szukam godnej następczyni. Rozważam też zakup B6, stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ani w b5 ani w b6 nie działa obd2 blutooth (brak szyny can bus), działa od b7 (posiada szyne can bus) w mojej b6 2003r sprawdzałem i nie działa zresztą w opisach tych urządzeń piszą że działa z większością diesely od 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego brodzitsu nie wprowadzaj w błąd że te interfejsy nie działają - samochód nie musi mieć blutooth żeby to ustrojstwo podłączyło się czy to z telefonem czy laptopem po blutooth"ie. Sam posiadam takie ustrojstwo (podpięte na stałe w B6 2002r. czyli nie wyjmuje tego wcale)i bez problemu łączy mi się to z moim telefonem SG S3 na którym mam aplikacje TORQUE. umożliwia to sprawdzenie błędów, wykasowanie ich i wiele innych parametrów Ci poda (łącznie z tymi dynamicznymi podczas jazy) jak za te 36 zł to się opłaca jedyna rzecz to telefon z aplikacją albo laptop ewentualnie jakiś tablet najlepiej z androidem który się z tym połączy i pokaże dane. To co napisał kolega brodzitsu post wyżej to nie prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 po lifcie dziala bardziej zalezy to od silnika ale mozna przyjac ze dziala we wszystkich od 2001 r

Wysłane z mojego S750L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN po lifcie śmiga :wink:..sam miałem ten motorek i łączyłem się bez żadnych problemów za pomocą Androida przez Torque :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...