Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Chciałbym wam zaprezentować moje nowo nabyte autko. :wink: Zostało kupione nie cały miesiąc temu i chyba czas je zaprezentować :D

Może pokażę na początek czym jeździłem wcześniej.

6c5d39e99d3a.jpg

45b61d46e492.jpg

3f15c8393486.jpg

1.2 8V 75 km ! :banan: Autko szatan, wlewało się benzynki i ganiał jak opętany. Jednak nadszedł czas na coś nowszego i mocniejszego a mianowicie B5'tka 2.4 V6'óstka po lifcie. :kox:

Pierwsza rejestracja 20.07.2000 a w kraju 21.11.2013.

Wyposażenie:

- V6 najważniejsze :naughty:

- klimka

- telefon

- grzane taborety

- 2x szyba elektryka

- felga 17"

- sprężyny obniżające

- ESP i tego typu pierdoły

- i inne duperele

Plany na rok 2014/2015

- kubły recaro

- navi

- zrobienie szybek z tyłu w elektryce

- body od S'ki

- przyciemnienie szybek

- felga 18"

- zmiana listw zewnętrznych (ta pseudo guma)

- kiera od S'ki

- rekin na dachu ZROBIONE

- gałka od 3'ki

- pokombinować cos z wydechem

- może jakiś zawias

- lotka na klapę ala RS

- grill RS

i to chyba wsio :decayed:

No i w najbliższym czasie wymiana rozrządu, przy okazji termostatu. To co zostało zrobione to wymieniony olej w silniku i płyn chłodzący.

Kozak autko, kocham je! :banan3:

Czas na fotoski :kox:

50dbb42d4c3b.jpg

6d18f78de4f6.jpg

14579713b1b5.jpg

7ab755d253e1.jpg

e056980168af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, jutro postaram się wrzucić fotki wnętrza. ;)

Pytanie z innej bajki, kupował ktoś w Auto Land'dzie albo w Inter Cars'ie te dolne czarne listwy (pseudo gumowe) drzwiowe? Jeśli tak jaka cena ich jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne V6, witamy :) powodzonka w modzeniu i co by sie sprawowala :D

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro może znajdę trochę czasu to ogarnę w środku i zdjęcia podrzucę.

Pytanko z innej bajki, jakie żarówki pakować w reflektory? Te co mam cały ch*j w nocy dają... Kilka m przed samochodem świecą. Polecacie coś konkretnego i jaka cena mniej więcej takiej żaróweczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto kolego, lusterka mega sie komponują z relingami i obwódkami szyb. Aż sam sie zastanawiam nad takimi :kox: Odpowiadając na twoje pytania to z tymi gumowymi listwami żeby je kupić to trzeba sie sporo wykosztować za nówki. Też mam ten sam problem i rozważam progi z S4, żeby móc wyrzucić te listwy i mieć spokój:decayed: Co do żarówek to powiem Ci że mam auto z tego samego roku i jak wymieniałem soczewki na bixenon to po wyjęciu moich okazało się że odbłyśniki są wyjechane jak pięty Jezusa:grin: dlatego nawet najlepsza żarówka nie ułatwi Ci jazdy w nocy. Ze swojej strony polecam bixenon:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto, jak sie zagłebisz w forum to będzie coś z tego, o ile nie sprzedasz zanim cos ruszy:decayed:

Bardzo ładne auto kolego, lusterka mega sie komponują z relingami i obwódkami szyb. Aż sam sie zastanawiam nad takimi :kox: Odpowiadając na twoje pytania to z tymi gumowymi listwami żeby je kupić to trzeba sie sporo wykosztować za nówki. Też mam ten sam problem i rozważam progi z S4, żeby móc wyrzucić te listwy i mieć spokój:decayed: Co do żarówek to powiem Ci że mam auto z tego samego roku i jak wymieniałem soczewki na bixenon to po wyjęciu moich okazało się że odbłyśniki są wyjechane jak pięty Jezusa:grin: dlatego nawet najlepsza żarówka nie ułatwi Ci jazdy w nocy. Ze swojej strony polecam bixenon:hi:

progi S4 dobra sprawa ale bez listw to drogi gips, bo dochodzi Ci malowanie 4 drzwi do srodkowej listwy oraz błotników do listwy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro może znajdę trochę czasu to ogarnę w środku i zdjęcia podrzucę.

Pytanko z innej bajki, jakie żarówki pakować w reflektory? Te co mam cały ch*j w nocy dają... Kilka m przed samochodem świecą. Polecacie coś konkretnego i jaka cena mniej więcej takiej żaróweczki?

Nie baw się w żaróweczki tylko montuj xenon a najlepiej bixenon:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a powiedzcie co to za zestaw ŻARÓWKI XENON EFFECT 4x H7 2x W5W Audi A4 B5 Lift (3770704911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Mi osobiście nie widzi się rezanie na bixenon :naughty: ale poszło zapytanie w sprawie tego do jednego z forumowiczów, no ale ewentualnie jak ten zestaw? Poprawi widoczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a powiedzcie co to za zestaw ŻARÓWKI XENON EFFECT 4x H7 2x W5W Audi A4 B5 Lift (3770704911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Mi osobiście nie widzi się rezanie na bixenon :naughty: ale poszło zapytanie w sprawie tego do jednego z forumowiczów, no ale ewentualnie jak ten zestaw? Poprawi widoczność?

zestaw szajskich żaróweczek które nie mają polotu do najtańszego HID:wink: bixenon nie ma sobie równych w B5 pod względem ilości światła:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUSZEK :decayed:

64ea444deb72.jpg
7d52d5300f19.jpg

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 15:06 ----------

Siema, fotki z wnętrza zapodam jutro gdyż będę skręcał środek bo trochę rozebrany mam :kox: . Mam takie 3 fotki... Z piątku na sobotę padał deszcz i tak o to sobie trochę przymarzło. :decayed:

44ac157a643b.jpg
89a48d3e92a7.jpg
e9a4fcdd9102.jpg





---------- Post dopisany 01-07-2014 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 23:07 ----------Siemanooo :decayed: Trochę się zakurzyło, na 18 stronie temacior był :naughty: Akcja 'trochę przelot' , ze środkowego usunięta 'wata' a końcowy cały pusty, ale tak czy siak środkowy będę musiał przelotowy wsadzić. Mogłem bardziej mu dać ale trochę zamuliłem, przy parcie 2 trochę agresywniej byndzie :decayed:


Siemano. :decayed:

Na razie przy Audi nic się nie dzieje konkretnego, na wiosę spróbuje co nie co zrobić, wpierw listwy dolne ogarnąć drugie, tarcze and klocki, amory, i koło jakieś 18". Nie dawno wymieniony został rozrząd, płyn w chłodnicy i na dniach wymienie olej i filtr. Przeszedł jeszcze małą modyfikację wydechu ale myślę że na tym nie zakończę. :)

Edytowane przez Świstak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Dziś docelowo wydech ukończony. Czekamy na wiosnę wtedy zaczną się zmiany wizualne bo na zime nie ma sensu, ale ma sens gromadzić graty co by na wiosnę poskładać. :D

Edytowane przez Świstak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...