Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 AVANT - otwieranie bagażnika ręcznie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to mój pierwszy temat zaraz po "przywitaniu", zaznaczę, że użyłęm opcji szukaj i czytałem wcześniejsze tematy i nie chodzi mi o problem "środkowego przycisku na pilocie" :)

Mam A4 B6 Avant od 5 dni i dziś grzebałem sobie coś przy bagażniku i wtedy pojawił się taki pozornie błahy problem ale wiadomo wszyscy chcemy, żeby działało idealnie (nie wiem czy np wczoraj było identycznie bo autko świeże jeszcze się ręce trzęsą):

Otwieram klapę bagażnika ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku nad rejestracją i wtedy słyszę tak jakby dźwięk zamka i jest ok klapa się otwiera, a gdy zamknę bagażnik i od razu chcę go otworzyć spowrotem to się nie da - słyszę jedynie ten dźwięk przy naciskaniu przycisku ale klapa ani drgnie. Co robię nie tak?

Opublikowano

Powinno za drugim razem się również otworzyć jak za pierwszym.

Ale mówiąc prawdę nie sprawdzałem tego a do garażu już lecieć mi się nie chce.

Możliwe że trzeba odczekać chwilkę.

Spróbuj i daj znać.

Jutro sam sprawdzę u siebie.

Opublikowano

robisz wszystko dobrze, nie trzeba czekać chwili czy coś, musisz coś mieć zrąbane. Po zamknięciu tak jakby blokował Ci centralny zamek

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy za odp. też wydaję mi się, że coś jest 'nie tak' bo przecież powinno się otwierać bez problemu. Tylko teraz pytanie CO może być zrąbane. Z pilota otwieranie zamykanie drzwi tak jak i otwieranie bagażnika środkowym działa OK. Z tym, że po klapnieciu bagażnika za 1 razem zostaje zablokowany na jakiś czas... :/

byłem sprawdzić dla świętego spokoju jeszcze kolejny raz i niezależnie ile bym klikał w pilot po pierwszym 'klapnięciu' drzwi bagażnika, nie popuści zamek przez około 1 minutę, 'odzywa' się tylko gdy naciskam przycisk na klapie

Opublikowano

Klapa bagażnika na pewno musi się otwierać bez problemu za każdym razem i raczej nie trzeba nic odczekać. Problemem może być z silniczkiem zamka klapy. Miałem podobnie i po takiej domowej naprawie (link poniżej) wszystko jest ok:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-silniczka-zamka-bagazniku-172481/

Opublikowano
  • Autor
Klapa bagażnika na pewno musi się otwierać bez problemu za każdym razem i raczej nie trzeba nic odczekać. Problemem może być z silniczkiem zamka klapy. Miałem podobnie i po takiej domowej naprawie (link poniżej) wszystko jest ok:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-silniczka-zamka-bagazniku-172481/

dziękuję, jutro zabieram się do roboty. Miejmy nadzieję, że to to :)

Opublikowano

Na 99% to jest to.

Po założeniu blaszki wolniej siłownik powraca, trzeba poczekać około 3sek

Mógłbyś się pochwalić swoim nabytkiem:wink:

Opublikowano
  • Autor

koledzy a jak ze zdjęciem tej plastikowej obudowy w klapie bagażnika? odkręcam 4 torxy (2 po bokach i 2 przy schowku na trójkąt) i o ile środek wychodzi jakoś to boki nie idą nawet "na chama". Czy w Avancie coś jeszcze tam jest do rozbiórki?

PS. zdjęcia będą na pewno jak tylko trochę ogarnę się ze wszystkim :)

PS2. coś takiego znalazłem: http://img72.imageshack.us/img72/4750/wymontowanieizamontowan.jpg a jak Wy to zrobiliście bo mnie za cholerę to nie chce puścić całego elementu... próbuję śrubokrętem zawiniętym lekko w szmatkę, puściły mi już dwa boczne ale pozostały cztery bliżej szyby i tego za cholere nie idzie wyjąć tak mocno trzyma...

Opublikowano

Tam nie ma śrub tylko spinki ciągnij musi puścić

Tapatalk4

Opublikowano
  • Autor

dobrałem się do tego pusciły wszystkie 4 z tego 2 "górne boczne" puscily zamiast z blachy to wyskoczył ze spinek plastik i lekko mozna powiedziec sie "nadruszył" do du**. A teraz trzyma to jeszcze w rogach przy szybie przy łączeniu z górnym obiciem klapy, załamuje mnie ta konstrukcja tego.. powiem Wam masakra niby takie proste ale to po prostu trzyma jak na kleju jakimś. Widzialem u sasiada w sedanie to 2x prostszy demontaż...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.