Jump to content
0
Maras

AFN Czujnik temperatury oleju

Recommended Posts

Witam. Przy podstawie filtra oleju jest miejsce na czujnik temperatury oleju i teraz mam pytanie. Jak go zalozyc? Czy wystarczy wkrecic czujnik i bedzie ok czy w tym miejscu co jest gwint trzeba wiercic moze dziure i dopiero czujnik?

Tam masz czujnik cisnienia.

Czujnik temperatury oleju jest w misce

+48 693 45 66 99

Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.

w misce nie ma czujnika napewno bo ojcu w A6 pokazuje temperature oleju a w misce nie ma czujnika i mechanik powiedzial mi ze powinien byc w podstawie filtra i rzeczywiscie u mnie jest jeden czujnik a u niego sa dwa

Ja jak w poprzedniej audi modziłem to czujnik wkręciłem w ten otwór w podstawie filtra i działał.

:audi::quattro: i wszystko jasne.                       

No właśnie muszę sprawdzić u ojca czy to ten i dam znać. 115 konne 1.9 ma czujnik w misce ale nie AFN

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 22:37 ----------

no i okazalo sie ze czujnik temperatury oleju jest w podstawie filtra oleju taka informacja dla potomnych

Tak doladnie w podstawie filtra. Wystarczy wykrecic stary i zakrecic nowy. Uwazaj na oring zeby sie nie podwinal bo bedzie paprac silnik :)

Ale właśnie chodzi o to że go wogóle nie mam a chce założyć

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

taki mam zamiar wlasnie tylko po nowym roku kupie czujnik i dam znac czy dobrze dziala

I jak kolego? Działa czujnik? Bo też jestem na etapie montowania dodatkowego wskaźnika i zastanawiam się, czy wystarczy wkręcić czujnik w wolne miejsce, czy trzeba się przebić.

<ExpressParts> Części zamiennie i oleje najwyższej jakości w najlepszych cenach!! Motul Specific 505.01 129zł, 504/507 169zł!!! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291598-oleje-czesci-eksploatacyjne-warsztat-rabaty-zimowy-plyn-motul/

Sory kolego za dopiero teraz pisze. Ja mialem instalacje juz z klblem pod ten czujnik takze nie musialem nic dorabiac itd. Wystarczylo wkrecic czujnik zalozyc pin i dziala

Też wkręciłem czujnik (Auto Gauge) w wolne miejsce, ale chyba coś z nim nie tak, bo olej nagrzewa się szybciej niż woda, a po króciutkim przypałowaniu temperatura skacze do 150 stopni :D Będę kombinował z podmianą czujnika.

<ExpressParts> Części zamiennie i oleje najwyższej jakości w najlepszych cenach!! Motul Specific 505.01 129zł, 504/507 169zł!!! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291598-oleje-czesci-eksploatacyjne-warsztat-rabaty-zimowy-plyn-motul/