Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] AUDI A4 Avant 1.9TDI by maniek_s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!:hi: Postanowiłem w końcu pokazać wam drogim forumowiczom swoje Audi A4 B6 Avant 1.9TDI 131KM AVF 2003r!!Jest to moje drugi auto pirwsze było VW Vento 1.9 TDI 1997r

IMG_3525.jpg

IMG_3421.jpg

IMG_3759.jpg

image

A więc tak Audi A4 B6 Avant 1.9TDI 131KM AVF 2003r raczej standard dolas :) ale powoli coś się będzie uzupełniać :)

Wyposażenie:

- immobiliser

- elektryczne szyby x2

- duże radio Concert 2-din ze zmieniarka na 6CD

- wzmacniacz wraz z subuferem

- klimatronik 2-strefowy

- centralny zamek

- abs

- esp

- poduszki powietrzne x6 plus kurtyny

- wyjście pod telefon

- dzielona kanapa

- halogeny

Zdj_cie0171.jpg

Zdj_cie0172.jpg

Zdj_cie0175.jpg

how to screenshot on windows 7

PLANY hmm ogromne nie ma co wypisywać ale tak w najbliższym czasie:

- black front (lampy, gril w czarny mat)

- dekory w alu

- światła do jazdy dziennej w halogeny

W Audi na razie się nic nie zmieniło poza :

- CB w schowku,głośnik w podsufitce (podpatrzone z forum :) )

- alu 18'' S-Line

- gumowe dywaniki na zimę

IMAG0694.jpg

free pic

Pozdrawiam

Opublikowano

ładna baza do modzenia

felgi to ala rs4 nie s-line :wink:

Opublikowano

dekory alu szczotkoane odswieza wnetrze ladnie :wink:

powodzenia w modach

Opublikowano

zacne autko... i życze powodzenia

jak coś mam czarne grille i lampy do sprzedania ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam!!!

chomiczesq grile chce pomalować plastdipem i zobaczyć jak to będzie grało bo zawsze można wrócic do ori :) a lampy sobie zrobię bo lubię takie prace a juz takie robiłem :) ale jaka cenna za lampy i grile??

A odnośnie plastidipa jak to się ma na grilu ??

Opublikowano

Ładne alusy :)

Opublikowano
  • Autor

Zymek1989 dzięki,takie wpadły okazyjnie, planowane są mercedes alphard

7156221570_81e26874ba_b.jpg

how to do a screenshot on a pc

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Panowie mam sprawę wpadła mi kiera 3-ramienna

IMAG0804.jpg

free uploader

A mam obecnie taką

IMAG0808.jpg

screenshot

Co muszę jeszcze zmienić żeby mi działały te przyciski w kierownicy??

IMAG0805.jpg

image hosting

Opublikowano

Jeśli się nie mylę to te przyciski służą tylko do ręcznej zmiany biegów w automacie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Blachu nawet nie wiedziałem czyli będą na ozdobę :wink: do radia nie da rady ich dostosować ??kierę dostałem prawie za free.

Opublikowano

Z tym dostosowanie przycisków do radia to nie wiem, nie pomogę :decayed: Przed założeniem kiery może warto byłoby gdybyś wysłał ją do kolegi z forum do obszycia skórą, bo jest trochę styrana :kwasny:

IMO te repliki RS4 są ładniejsze niż te fele od merca, które planujesz wrzucić, ale to tylko moja skromna opinia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blachu to nie są repliki, jeśli Ci chodzi o te teraz co mam założone :wink: a z kierą to masz rację ale jak się okaże że nie da rady po radio a może jeszcze jakiś problemów narobić to nie będę zakładał a tym bardziej obszywał:wink:

Opublikowano

Trzeba było dowalić kierę z B7/B8 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie trza było ,ale jak wspomniałem miałem ją można powiedzieć za piwo:wink: na przyszłość trzeba będzie szukać z B7/B8.

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Ale Panowie pytanie czy da się wykorzystać te przełączniki do radia??

Opublikowano

Nie da się do radia wykorzystać.

Opublikowano

tez chcialem takie kola ale mi zabrali z przed nosa... za lampy napisz na pw

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwzszy mod za nami, światła do jazdy dziennej w halogeny.:wink: i od razu demontaż grillów :wink:

Tak to wyszło:

IMAG0829.jpg

IMAG0832.jpg

how to screenshot on windows 7

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 15:27 ----------

Włącznik po regeneracji już zamontowany :wink:

IMAG0845.jpg

image share

Jeszcze tylko włącznik ESP i włącznik od szyb ale to w późniejszym czasie .

Pozdro

---------- Post dopisany 05-02-2014 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 09:38 ----------

W Audi właśnie zrobiły się dekory w szczotkowane alu :wink: sorki za jakość zdjęć ale pod ręką był tylko tel.:kwasny::facepalm:

IMAG0023.jpg

IMAG0026.jpg

IMAG0028.jpg

image hosting 30 mb

Po za tym dalsza regeneracja przycisków ESP i włącznika szyb od pasażera.

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

No i działa się z pełnym pakietem oświetlenia ale to już pokaże jak skończe:wink:

Opublikowano
:good::wink: Grille w mat?
Opublikowano
  • Autor

W czarny mat:wink: poszły tez całe lampy w mat:) i nie wiem czy nie jest za czorno:eusathink: oceńcie i doradźcie:

IMAG0020.jpg

how do you print screen

IMAG0851.jpg

screenshot utility

Zastanawiam się czy nie wrócić do chromowanego oooo i do ringów w lampach??:eusathink:

Opublikowano

według mnie cały czarnuch świetnie sie prezentuje :jerk:

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej by wyglądało z chromowanym znaczkiem oooo i chromowanymi ringami w lampach??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.