Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak podswietlenia tylnych drzwi


pawelk82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnosnie braku podswietlnia (czerwone swiatlo) tylnych drzwi i jednoczesnie braku wysietlania otwarcia drzwi na tablicy rozdzielczej.

W zwiazku z tym mam pytanie czy wymiana zarowki jest klopotliwa, i czy to jest prawdopodobna usterka, czy moze cos innego zawodzi.

Z gory dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wymiana żarówki raczej problemu nie rozwiąże. Być może masz problem z mikrostykiem w zamku drzwi. Poszukaj na forum jak się do niego dobrać i przeczyścić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale jak wymienic ta zarowke? wolabym zaczac od tego jesli to nie wymaga zbyt duzej ingerencji w tapiecerke drzwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z oswietleniem prawych/tylnych drzwi. Mam pakiet oswietlenie w swojej audicy ale od paru miesiecy nie dziala mi oswietlenie pod fotelem gdy otwieram prawe/tylne drzwi, tym samym nie pokazuje mi na FISie ze mam drzwi otwarte. Dzisiaj odziwo pare razy swiatlo zaczelo dzialac i fis pokazywal ze drzwi sa otwarte ale nie na dlugo bo 3h pozniej znowu przestalo pokazywac ze drzwi mam otwarte i swiatlo sie znowu przestalo swiecic... co to moze byc ? styki w zamku mam do przesczyszenia czy moze do wymiany zamek drzwi? a moze cos z elektornika mam skopane? Domyslam sie ze pewnie jest problem z zamkiem ale czy mozna tl jakos naprawic nierozbierajac zamka? Poejdzewam ze moze choxzi o Zasniedziale wiazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Z wyjęciem mikrostyku jest trochę zabawy więc napuściłem do środka kontaktu i jak na razie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo popekane luty w zamku gdzie piny kostki sa wlutowane w elektronikę zamka

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...