Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój avant na trytkach po przejściach...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moje wozidło kupony 4 lata temu dość zaniedbany z kierownicą po złej stronie:decayed:

silnik: awx

przelot: 256kkm

wyposażenie:

ogólnie golas, wersja sport /1be, fotele, kiera/ + skóra + symphony II

Tak wyglądał po zakupie:

rrek.jpg

2v9h.jpg

v9sr.jpg

9d8a.jpg

Mody zrobione:

-full fis + licznik kolor

-tempomat

-pakiet światło

-wirus by spanky 162km/376nm

-springi eibach sportline 45/30mm + amorki monroe pod 1be

-lotka s-line

-dokładka przód s-line na razie na trytkach:facepalm:

-heble przód 320mm tył leży i czeka

-stabilizator rs4 tył

-zaślepiony egr

-fele 18

Plany:

Pomału doprowadzić do porządku:naughty:

-heble tył 288mm (leżą i czekają)

-podwójny wydech

-grzane stołki przód/tył (graty się kompletują)

-airbag off

-isofix done

-czarne lampy przód

-clh

-podświetlanie tablicy led done

-podgrzewane lusterka done

-regeneracja przycisków

Jak wygram na loterii to jeszcze quattro webasto i swap na 3.0 tdi:grin:

W między czasie bliskie spotkanie z jeleniem

36hu.jpg

Jako że audica była dość styrana to poszła do malowania cała bez dachu. W trakcie:

msdb.jpg

Aktualnie wygląda tak:

z5cg.jpg dzo5.jpg fir6.jpg dygi.jpg 0kak.jpg zvs4.jpg n7s4.jpg

Z eksploatacyjnych:

Zrobione rozrząd, pompa wspomagania, zawias przód komplet lema a tak to olej i filtry. Dwumas i sprzęgło powoli mówi pa pa

Opublikowano

czemu nie pomalowałeś też dokładek za jednym zamachem?

Opublikowano
czemu nie pomalowałeś też dokładek za jednym zamachem?

A czy wszyscy musza miec doly w kolorze?

Trzeba miec swoje zdanie czasami.

Jak dla mbie oki:-)

Opublikowano

Jak kolega chce tak ma :wink: Zapodaj jakieś fotki wnętrza.

Opublikowano

Ile przejechałeś po wirusie że dwumas pada ?

Opublikowano

Ładnie siadła na tych springach eibach sportline :kox: a jak z komfortem, prowadzeniem, wybieraniem nierówności w porównaniu do 1be? Gdy z tyłu wejdą 3 osobo to nic nie obciera podczas jazdy?

Opublikowano
  • Autor
czemu nie pomalowałeś też dokładek za jednym zamachem?

A czy wszyscy musza miec doly w kolorze?

Trzeba miec swoje zdanie czasami.

Jak dla mbie oki:-)

Przy tym kolorze lepiej wyglądają czarne:wink:

Wnętrze wygląda tragicznie, nie ma co się chwalić:facepalm:

Dwumas pada już od dawna w końcu już ma nalatane ok 330kkm z tego ostatnie 10kkm z wirusem:naughty:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

Ładnie siadła na tych springach eibach sportline :kox: a jak z komfortem, prowadzeniem, wybieraniem nierówności w porównaniu do 1be? Gdy z tyłu wejdą 3 osobo to nic nie obciera podczas jazdy?

Troszkę jeszcze przód siedzi wyżej niż tył, chyba wrzucę do tyłu z powrotem 1be. Na komforcie jak dla mnie dużo nie stracił ale na krakowskie dziury to się za bardzo nie nadaje podobnie jak 1be. Tył nic nie przyciera z przodu natomiast trzeba było wykręcić śrubki od nadkola bo przycierało na dziurach opony 245/40/18 et 35

Opublikowano

Ja na 1be i 225/40/18 jeszcze znoszę ten "komfort" :decayed: Myślałem nad springami eibach prokit (-30mm), ale jak widzę jak u Ciebie siadło auto na sportline to chyba zmieniam zdanie :naughty: ciekawe tylko jak amory długo wytrzymają przy takim obniżeniu...

Opublikowano
  • Autor

Niby amory są pod 1be. W stosunku do 1be siadło 20mm przód i 10mm tył z tym że ja mam springi z wyższej kategorii wagowej trochę na wyrost więc z tej niższej siądą niżej. Twoja też całkiem ładnie siedzi.

Opublikowano
czemu nie pomalowałeś też dokładek za jednym zamachem?

Mi się bardzo podoba niepomalowany zderzak s line, na audizine też jest taka jedna audica też srebrna i w czarnych dokładkach i wygląda super :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moja nie srebrna tylko błękitna:whistling:

Opublikowano

Ciekawie z tymi dokładkami niepomalowanymi wygląda.Zawsze cos innego:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Trzeba ten przód jakoś po ludzku poskładać, ramkę grilla zrobić na czarno ale wtedy zginie:kwasny: albo dokładki w kolor + czarna dokładka z cupry i dokładki pod progi takie jak booster zapodał

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avj-booster-owe-1-8tq-s4-look-heble-rs-new-foto-str-8-a-272338/index11.html#post3963523

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Sam nie wiem:facepalm:

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 21:32 ----------

Jako że idzie wiosna trzeba pomału zabierać się za auto. Na razie wpadły ledy na tył. Oczywiście nie obyło się bez wyciągania listwy malowania i sztukowania kabelków bo wszystko było zgniłe w hu...

18022014048.jpg

Opublikowano

LY7R mam taki sam kolorek ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie numer 2 zaraz po dolphin gray metallic:wink:

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 23:22 ----------

pomału do przodu...

najszybszy mod na świecie:decayed:

23042014101.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.