Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z wyswietlaczem w obudowie kompa


Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam w swojej skrzynce wyświetlacz na którym jest temp .timer itd. i od nowości temperatura była w granicach 20,2C . dwa miechy temu cala stacja była dokładnie czyszczona a dziś podczas odpalenia kompa temperatura dochodzi do 30C o co to chodzi tak musi być?

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

a po za tym resetuje mi się zegarek na tym wyświetlaczu. czy to może być wina baterii na plycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w windowsie jest ok tylko na tym dodatkowym wyświetlaczu w obudowie resetuje sie

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

teraz zauwazylem ze jak wlacze kompa to samo zapala się podświetlenie i kasuje zegarek czyli cos musi go napedzac jak komp jest wylaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zegarku może też być bateria nie zawsze jest, czasem zasilanie bierze z zasilacza 5v.Po właczeniu dostaje dodatkowe napiecie na podświetlenie

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kiedyś jak wyciagnelem wtyczke z gniazdka to zegar dzialal a teraz nie. w piątek rozbiore go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba jak się niemyle to jest tylko tam jedna bateria ta na procesorze. się jeszcze okaże żeby nie święta to bym już dawno go rozebrał bo mam chęć sprawdzić co tam jest

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

mam taki wyświetlacz http://obrazki.elektroda.net/45_1240779580.jpg jest ktoś w stanie powiedzieć czy on ma swoja baterie czy jest to jedna ta samo co s procesorze?

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 09:32 ----------

panowie wyświetlacze takie jak ten: NOWY PANEL LCD MODECOM REG.OBR.CZARNY 5,25'' WAWA - 3096258288 - oficjalne archiwum allegro maja swoja baterie czy podtrzymuje je w stanie czuwania zasilacz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć swój wyświetlacz i zobaczysz

O jakiej ty baterii piszesz na procesorze?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baterie na procesorze już wymieniłem nic to nie dalo. chciałem odkrecic ten wyświetlacz ale jest w takim miejscu ze nie idzie wsadzić śrubokręta . dziwne rzeczy mi się z kompem dzieja ,cos piszczy, wysoka temperatura chodz wszystko jest czyste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czegoś takiego jak batetia na procesorze.

Może chodzi ci o batetię biosu

Zdejmij przednią obudowę kompa i dostaniesz się do wyświetlacza

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi już . tylko ze u mnie jest tak sciagam dwa boczki i jest 6 srub od środka dolne odkrece a gorne dwie sztuki sa w takim miejscu ze srubokreta nie wsadze. ale mniejsza o to jutro pokombinuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...