Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bose czy nie?


albi281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z kupnem adaptera do tylnych głośników,ale i to nie jest takie oczywiste bo są 2, w zależności od tego jaki jest system w samochodzie i tu moje: pytanie po czym to poznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem żeby mi się wyświetlało,a wolał bym nie rozbierać nic bo jak siebie znam,a znam, to złożę tak że mi wszystko będzie latało.

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 15:17 ----------

no i śmiga,adapter kupiłem na giełdzie, z jakością dźwięku szału nie ma,ale gra,albo ja nie potrafię ustawić radia sony,za to jeśli chodzi o odbiór stacji radiowych to przez przejściówkę jest 100% gorzej :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i śmiga,adapter kupiłem na giełdzie, z jakością dźwięku szału nie ma,ale gra,albo ja nie potrafię ustawić radia sony,za to jeśli chodzi o odbiór stacji radiowych to przez przejściówkę jest 100% gorzej :facepalm:.

Szału na ori gratach nie będziesz miał:wink: możesz popróbować w opcjach radia ustawić balans przód/tył, coś to może pomoże.

Co do odbioru stacji to niestety w tych Audi są problemy, a dodatkowo też łatwo zakłócić (co już zauważyłeś). Ja niedługo zabieram się za antenę i wzmacniacz fal radiowych, bo coś z tym trzeba zrobić w końcu! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...