Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciśnienie doładowania poziom regulacji ?


athek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jechałem niunią i autko wpadło w tryb awaryjny. podłączyłem vag myślałem że to zwykłe przeładowanie ale zamiast tego wyszedł mi taki błąd.

a więc włączyłem VCDS i się przejechałem ciśnienie utrzymuje się na normalnych wartościach ale po dłuższym piłowaniu ciśnienie osiąga poziom nawet 2600 milibarów ? ma tak być ?? wpadł mi w tryb awaryjny na autostradzie...co zawodzi ? przewody podcisnieniowe OK grucha ok (wcześniej miałem problem przeładowania przez pęknięta gruchę) dodam że jeżdżąc teraz spokojnie osiąga 180km/h i nic się nie wiesza.. a na autostradzie cały czas zawias i max 130km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi logami.. może jakaś podpowiedź ?? jestem po wymianie turbo.. słyszałem że może to być wina mapsensora ?? podobno w niektórych modelach ahu zakładali nie 2.5 barowy a 2.0 barowy

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

ciekawi mnie też to że na normalnej drodze nie łapie zawiechy mimo że spokojnie wyrabia 160/180 km/h a na autostradzie stala predkość 150 i po chwili zero mocy pod nogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam problem z autem to zapinam vcds robie logi i wtedy wiem co mu dolega,a tak to ciężko powiedzieć co może być

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie N75 przestał całkowicie i na 4tym biegu przy 2k rpm osiągał spokojnie 1.44bar, na 5tym po przekreoczeniu ~110km/h przeładowywał (ładowanie ponad 1.5bar) i wchodził w tryb awaryjny. Na vagu zero błedów. Może tu tkwi problem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...