Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana uszczelki pompy wtryskowej


blez88

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz wymienić tylko uszczelkę na samej górze pompy to nic vag-iem ustawiać nie trzeba:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tą uszczelke na samej górze, nic więcej. Na logike wychodzi ze nic sie nie naruszy ale chciałem mieć pewność :wink:

Na spokojnie wymieniaj, dopiero jakbyś wymieniał dwie uszczelki, rownież ta pod nastawnikiem to trzeba dawke ustawiac.

Może sie zdarzyc tak ze po wymianie górnej po jakims czasie zacznie puszczac dolna, tak przynajmniej było u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kluczu w kształcie trojkata nie zapomnij :P

Albo 7'mke nasadkowa wbij na chama mlotkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze najlepiej jest wymienic od razu tez uszczelke pod nastawnikiem bo u mnie po wymianie tej uszczelki na gorze zaraz ta druga puscila. Ale potem wlasnie musisz ustawic dawke paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem instrukcje parę razy ale dopiero jak zacznie cieknąć druga uszczelka to rozbiore pompe :wink: To jest jak operacja na otwartym sercu i nie chce nic spartolić :wink: Jak będzie mus to wtedy to zrobię i zaryzykuję. Chyba że ktoś z was zna fachure z okolic zachodniopomorskiego(Wałcz) albo okolic Piły (Wielkopolskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kluczu w kształcie trojkata nie zapomnij :P

Albo 7'mke nasadkowa wbij na chama mlotkiem :decayed:

tylko ze taka marchwiową (miekka ) ,bo czymś mocniejszym mozesz sobie troche szkód narobić z pompą.

lepszy patent jest klucz do otwierania szafek uzywany przez elektryków ,mozna znalezc taki w elektronicznym po 5zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne ja jezdze tylko na 3 srubkach i nic nie cieknie ,ta długa wsadzilem ale nie wkrecilem jej do konca z braku czasu a klucz od elektronika zgubiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym nie pisal o tym, jak jezdzisz, skoro robisz kolo pomp :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym nie pisal o tym, jak jezdzisz, skoro robisz kolo pomp :-)

i tak co jakiś czas wsadzam inny nastawnik na testy wiec juz sie obrobiła ze zwykła musze teraz poszukać.

a nie robie koło pomp to dla mnie tylko hobby jedno z wielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy uszczelki pod nastawnik z pompy od AFN-a i z 1Z potencjometrycznego są takie same czy jest jakaś różnica międz nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...