Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zgubiłem kluczyk to poszlem po radzie jednego z forumowiczów i rozwiercilem wkładkę. Hak się zapina i odpina jak trzeba ale nie mam możliwości zabezpieczenia go na aucie przed lapucapu ale jego miejsce jest w kole zapasowy i tam lepiej wygląda

A co to za felgi.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj 18ki, 225/40 i nie ma tragedii an apewno nawet z takim balonem lepiej wyglada niz 17cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na nowe 17 ET35 7,5" z nowymi barUMK ami brawurowo 3 hm 215/45.
W tygodniu gumy pójdą na felgi i myślę że w czwartek założę na auto.

Bo z końcem miesiąca na DE wyjeżdżam ponownie ,
musze tylko zobaczyć czy moje 1be nie będzie za wysokie wtedy musze myśleć czy kit czy zawias gwint i tu się zastanawiam nad AP.

Ceny kolo 2 tys ale chyba już pozadna opcja.

01726e8e27f5e2945951a133cae77e2c.jpg

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos kupiłeś?

Będzie Ci sie podobało do momentu załozenia opony i wrzucenia na auto, totalnie nie pasujaca felga do a4 stylistycznie i do tego wąska :facepalm: dla 17ki wystarczy Ci kit -35, bardzo dobrze stoi auto wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na zywo całkiem inaczej wyglada. Szerokość jest ok, auto uzywam na codzien i nie chcialem nic szerszego niz 205 ale ze wzgledu na okazyjna cene 215 -tek kupiem te. u mnie z balonem szerszym niz 215 nie utrzymasz kierownicy chyba ze jestes Hardcorowym Koksem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady z tym utrzymywaniem kierownicy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na zywo całkiem inaczej wyglada. Szerokość jest ok, auto uzywam na codzien i nie chcialem nic szerszego niz 205 ale ze wzgledu na okazyjna cene 215 -tek kupiem te. u mnie z balonem szerszym niz 215 nie utrzymasz kierownicy chyba ze jestes Hardcorowym Koksem :grin:

Hahaha, muszę mojej dziewczynie powiedzieć, że jest Hardcorowym Koksem bo i w lato i w zimę jeździ na 225 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady z tym utrzymywaniem kierownicy :grin:

Zapraszam do mnie Mazuria wtedy zmienisz zdanie i postawisz krate w ramach przeprosin. ;p

Jak na 205 czasem wpadne w tor bobslejowy to nie chce myslec co by bylo na 225. Znajomy ma 18 na 245 i jak ma jechac do rodziny to az mu sie odechciewa swiat i wszystkich weekendow ;)

No i laczki na miejscu. Teraz jeszcze po powrocie ogarnąć muszę zawias na dół c057125c1e0e8656137c544b31ac8b9a.jpg6d4ccbd1912bb2bdacb794e96e53f9fd.jpg9f845ef88e4f6511b46fa86cada4dd54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Autko fajne ale te koła jak dla mnie to nieporozumienie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. ;-)

I oto chodzi,to Tobie się auto jak i reszta ma podobać. Ja tylko mogę wyrazić swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie gorzej. Dla efektu minimalnie innego niż seria jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie prezenci na tych alu...polerka wjechala?czy to jakis efekt dodany do zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...