Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz to mam 17' 5szt ;) a jak pozbyles sie haka? :D

Opublikowano
  • Autor

Jak zgubiłem kluczyk to poszlem po radzie jednego z forumowiczów i rozwiercilem wkładkę. Hak się zapina i odpina jak trzeba ale nie mam możliwości zabezpieczenia go na aucie przed lapucapu ale jego miejsce jest w kole zapasowy i tam lepiej wygląda

A co to za felgi.??

Opublikowano
  • Autor

A to widziałem. Ale d*py nie urywa za ta cene

Opublikowano

jak chcesz to o cenie mozemy dyskutowac :D

Opublikowano

zakładaj 18ki, 225/40 i nie ma tragedii an apewno nawet z takim balonem lepiej wyglada niz 17cali

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wybór padł na nowe 17 ET35 7,5" z nowymi barUMK ami brawurowo 3 hm 215/45.
W tygodniu gumy pójdą na felgi i myślę że w czwartek założę na auto.

Bo z końcem miesiąca na DE wyjeżdżam ponownie ,
musze tylko zobaczyć czy moje 1be nie będzie za wysokie wtedy musze myśleć czy kit czy zawias gwint i tu się zastanawiam nad AP.

Ceny kolo 2 tys ale chyba już pozadna opcja.

01726e8e27f5e2945951a133cae77e2c.jpg

Edytowane przez czester11

Opublikowano

takie cos kupiłeś?

Będzie Ci sie podobało do momentu załozenia opony i wrzucenia na auto, totalnie nie pasujaca felga do a4 stylistycznie i do tego wąska :facepalm: dla 17ki wystarczy Ci kit -35, bardzo dobrze stoi auto wizualnie

Opublikowano
  • Autor

Własnie na zywo całkiem inaczej wyglada. Szerokość jest ok, auto uzywam na codzien i nie chcialem nic szerszego niz 205 ale ze wzgledu na okazyjna cene 215 -tek kupiem te. u mnie z balonem szerszym niz 215 nie utrzymasz kierownicy chyba ze jestes Hardcorowym Koksem :grin:

Opublikowano

no bez przesady z tym utrzymywaniem kierownicy :grin:

Opublikowano

Własnie na zywo całkiem inaczej wyglada. Szerokość jest ok, auto uzywam na codzien i nie chcialem nic szerszego niz 205 ale ze wzgledu na okazyjna cene 215 -tek kupiem te. u mnie z balonem szerszym niz 215 nie utrzymasz kierownicy chyba ze jestes Hardcorowym Koksem :grin:

Hahaha, muszę mojej dziewczynie powiedzieć, że jest Hardcorowym Koksem bo i w lato i w zimę jeździ na 225 :grin:

Opublikowano
  • Autor

no bez przesady z tym utrzymywaniem kierownicy :grin:

Zapraszam do mnie Mazuria wtedy zmienisz zdanie i postawisz krate w ramach przeprosin. ;p

Jak na 205 czasem wpadne w tor bobslejowy to nie chce myslec co by bylo na 225. Znajomy ma 18 na 245 i jak ma jechac do rodziny to az mu sie odechciewa swiat i wszystkich weekendow ;)

No i laczki na miejscu. Teraz jeszcze po powrocie ogarnąć muszę zawias na dół c057125c1e0e8656137c544b31ac8b9a.jpg6d4ccbd1912bb2bdacb794e96e53f9fd.jpg9f845ef88e4f6511b46fa86cada4dd54.jpg

Opublikowano

Witam.

Autko fajne ale te koła jak dla mnie to nieporozumienie.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

A mi się podoba. ;-)

Opublikowano

A mi się podoba. ;-)

I oto chodzi,to Tobie się auto jak i reszta ma podobać. Ja tylko mogę wyrazić swoje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówisz każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Opublikowano

Myślałem, że będzie gorzej. Dla efektu minimalnie innego niż seria jest ok.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszła wiosna..

12b973af81bbc721527d45489d7211f5.jpg

Opublikowano

Dobrze sie prezenci na tych alu...polerka wjechala?czy to jakis efekt dodany do zdjecia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.