Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] złomek by Witek


witek9292

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem szczęśliwym posiadaczem od prawie roku Audi. Kiedyś już miałem założony tutaj temacik, no ale jakoś to wygasło. Nie był napisany tak jak należy dlatego też usunąłem go.

  • Audi A4 B5
  • 1999 rok
  • 1.9 TDI AFN
  • 110 koni
  • Przebieg 223 tysiące
  •  
  • Elektryczne szyby
  • Elektryczne lusterka
  • Wspomaganie
  • Poduszki powietrzne
  • ABS
  • Centralny zamek
  • Klimatyzacja
  • Alufelgi 18' lato / zima 15'
  • Przyciemniane szybki
  • Gwintowane zawieszenie

 

Edytowane przez witek9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, zderzak oczywiście do zmiany, ale przednie lampki niech zostaną. Nie wiem jak tam drogi w Belgii, ale mógłbyś wrzucić gwint i ładną felgę 18" i będzie robiła wrażenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R DAYLINE LED SONAR BLACK (3796403415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dokładnie takie lampy chcę wsadzić :) O ledy to chodziło mi o te do jazdy dzienniej.

Ładne auto, zderzak oczywiście do zmiany, ale przednie lampki niech zostaną. Nie wiem jak tam drogi w Belgii, ale mógłbyś wrzucić gwint i ładną felgę 18" i będzie robiła wrażenie :decayed:

Drogi w Belgii są lepsze niż w Polsce ale nie są idealne. Co do gwintu i felgi, wszystko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mnie oczy myla albo to ori zderzak rs4 z badziewna dokładka.Bo nie kojarze zeby laminaty mialy spryskiwacze xenonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mnie oczy myla albo to ori zderzak rs4 z badziewna dokładka.Bo nie kojarze zeby laminaty mialy spryskiwacze xenonu

To może znajdę chętnego, kto by to kupił. Bo mi się za ciula nie podoba i nie jest w ogóle praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R DAYLINE LED SONAR BLACK (3796403415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dokładnie takie lampy chcę wsadzić :) O ledy to chodziło mi o te do jazdy dzienniej.

Tak, wiem, domyslilem sie ;p Dlatego proponuję zebys zostawil ori, a jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego :D Te lampy co wyslales troche wioska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, domyslilem sie ;p Dlatego proponuję zebys zostawil ori, a jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego :D Te lampy co wyslales troche wioska :wink:

Kurcze, może masz rację. Nie wiem.

Ogólnie chciałem to znaczy, MUSZĘ coś zrobić z lampami bo mi bardzo słabo świecą. I właśnie nie wiem czy za słabe xenony czy reflektory są do d*py.

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 06:20 ----------

unnamed-1_epnsnhs.jpg

No i na weekend dużo pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na maksa dokreca sie gdy albo auto jest juz na kolach zeby wahacze sie ulozyly albo lewarkiem podniesc cala zwrotnice. bo z zamontowanym kolem gorzej z kluczami. w taki sposob gumy dluzej pozyja nie beda naprezone w nienaturalny sposob. jest o tym w dziale warsztat jak by co u gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, na pewno dopomnę o tym mechanikowi. Aczkolwiek myślę, że on jest tego świadom :)

( mam taką nadzieje )

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 18:47 ----------

No i autko odstawione do mechanika :) W niedziele odbieram z nowym zawieszeniem, maglownicą, filtrami + olejem :)

1521379_587772201307947_625201931_n.jpg

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 21:06 ----------

56330824315528006863.jpg Tutaj z jednym jest problem, bo trzyma do samego końca nie chce się poddać :D

85069325774604856727.jpg A tutaj elegancko, samo schodziło.

Ogólnie stan starej maglownicy jest BARDZO BARDZO w opłakanym stanie :D

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 19:06 ----------

120158873_1_644x461_alufelgi-17-5-112-mega-rant-8-i-9-cali-tanio-vw-audi-mercedes-kalisz.jpg

Jak by to pasowało w audi ? Ciężko z moją wyobraźnią, macie może jakieś fotki jak audi stoi na szerokim rancie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 18"? jakie szerokości?

Alufelgi są 17. No i rozmyślam do tego oponki 205 / 40 R17

Lampy zostaw kiedyś też myślałem o takich lampach co ty ale szybko zwątpiłem:wink:

No jednak zostawiam oryginalne valeo :D Tylko muszę coś zrobić bo mi bardzo, bardzo słabo świecą, nie wiem czy to wina lustra czy xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium :kwasny: pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium :kwasny: pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia

Co masz na myśli, pokaż jakieś propozycję co do alu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...