Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy te felgi będą pasowały do a4 b5


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem już takowe felgi w rozmiarze 16" i teraz jaki rozmiar opon do tego zapodać żeby dobrze to jeździło z a4 b5 1.6 silnikiem

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

75452993_1_644x461_alu_felgi_16_cali_z_oponami_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupiłem już takowe felgi w rozmiarze 16" i teraz jaki rozmiar opon do tego zapodać żeby dobrze to jeździło z a4 b5 1.6 silnikiem

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

http://s11.postimg.org/u01rdy4nj/75452993_1_644x461_alu_felgi_16_cali_z_oponami_o.jpg

standarcik 205/55/16

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

widzę, że te same "bryki" mamy :grin:

zima 195/65/15 Continental TS830

lato 205/55/16 Continental SportContact 2

na tych felgach

94015085_1_644x461_felgi_aluminiowe_audi_a4_a6_5.jpg

nie przykładam specjalnie wagi co do wyglądu :wink: najważniejsze by bezpiecznie

wybierać mam w czym

IMG_9485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc takie pytanie do avanta da rade ....18' 4x9j et przod 35 tyl 26 plus oponki 225/35/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc takie pytanie do avanta da rade ....18' 4x9j et przod 35 tyl 26 plus oponki 225/35/18

bez ingerencji w nadkola nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc takie pytanie do avanta da rade ....18' 4x9j et przod 35 tyl 26 plus oponki 225/35/18

bez ingerencji w nadkola nie da rady

:embarrassed: dzieki ziomal za info po raz kolejny ,mimo wszystko dopytuje bo ktos pisal ze jezdzi ale jak piszesz moze mial blotniki targane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jakie zakupić do tych moich biedronek 16" śruby bo kompletuje powoli zestaw na lato i pozostało śruby zakupić tylko nie wiem jakie dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jakie zakupić do tych moich biedronek 16" śruby bo kompletuje powoli zestaw na lato i pozostało śruby zakupić tylko nie wiem jakie dokładnie

to żadnych nie masz śrub ? ... idą te same co do stalowych - oryginalne - łeb półkula, klucz 17, gwint M14x1,5 długość gwintu 28mm :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy mam też drugie alusy oryginały audi tylko wolałem się upewnić bo nie wiedziałem czy będą te same czy może mają być jakieś dłuższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy mam też drugie alusy oryginały audi tylko wolałem się upewnić bo nie wiedziałem czy będą te same czy może mają być jakieś dłuższe

te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy mam też drugie alusy oryginały audi tylko wolałem się upewnić bo nie wiedziałem czy będą te same czy może mają być jakieś dłuższe

włóż jedną śrube w gniazdo i zobacz ile jej wystaje z tyłu felgi

tak to się sprawdza. dobrze by było aby 10 mm wystawała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok w wolnej chwili wrzucę jedną śrubę w otwór felgi i zobaczę miarką ile wystaje od strony wewnętrznej

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 21:45 ----------

właśnie byłem sprawdzić te śruby wykręciłem jedną z koła które teraz są i powinno być ok bo wystaje 2 cm od strony wewnętrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak byś sprawdził głębokość gwintu w piaście to byś już był pewien na 100% czy spasują te śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała grupa VAG ( VW, Seat, Skoda, Audi ) stosuje standard śruby - te same do stalówek jak i do oryginalnych alu ( parametry gdzieś wyżej podałem - no może poza twardością = 10,9 o ile pamiętam ), model felgi który zakupiłeś to o ile pamięć mnie nie myli szedł w A6 model od 97r.

Mam nadzieję, że w nowych modelach nie nakombinują ... choć już zaczęli ( A4 B8 - piasta 66,5 nie jak poprzednie modele 57 ).

Napiszę jeszcze raz .... pasują - możesz być spokojny Piotrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam kapsle/nakładki na śruby ;) poza niewątpliwym efektem wizualnym zawsze są czyste ;]

Przed

2013-10-27-003.jpg

Po

2013-10-27-004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc śruby które mam to też są nimi teraz przykrecone ori felgi aluminiowe.Ale cieszę się że nie muszę kupować śrub bo te wyglądają jak by były jeszcze ori.kapselki na śruby też już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...