Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT]1.8T by Łukasz13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie będe się rozpisywał Bo pisarz ze mnie marny:facepalm:, chce przedstawić swoje auto które posiadam już dwa lata, dopiero teraz mnie naszło na opis, a więc tak Audi b5 1.8t Avant z ostatniego rocznika be piątki czyli 2001r. Kolor LZ5K. Zawias standard BA.

DSC03473.jpg

Wysposażenie które posiadała w standardzie:

ESP

2 el. szybki

Licznik z pełny fisem i cyfrowym zegarkiem z antenką:wink:

Kiera s-ka i gałka skórzana

Pakiet chrom

Pełny pakiet light chyba tak się to nazywa:wink:

Grzane pupy

Mała navi w fisie

Radio Concert + dołożona zmieniarka 6cd

DSC03489.jpg

DSC03490.jpg

DSC03476.jpg

DSC03484.jpg

Teraz stoi na zimach 15 st, może wiosna wrzuce jakieś lepsze zdjęcia na alu.

Mody: ze względu na ograniczony budżet (niestety narazie na pierwszym planie sa inne wydatki)

Dołożony tempomat.

Oklejona folią carbon ramka gałki zmiany biegów.

Wpadł zegarek boost defi:

DSC03506.jpg

Moduł swiateł dziennych by kogiel:

DSC03482.jpg

Teraz mody pod maską:

Autko ma oczywiście założony podtlenek lpg na sterowniku Diego g3, reduktorze Kme Silver przerobionym przeze mnie żeby obsługiwał troche większa moc i wtryskach AC W01 bfc. Potem może wrzuce fotorelacje z przeróbki reduktora jak ktos będzie chciał popatrzeć :).

Do auta wpadły wtryski czarne 065 z bexa

Usunięty jest system SAI razem z pompa i rurkami.

Wywalona druga sonda

Na szybko wrzucony wydłubany pusty zmiennik kata:

DSC03481.jpg

Autko ma troche pogrzebane w ecu niestety na standardowej turbinie k03 po grubym przebiegu już cudów nie będzie po za tym latem seryjny cooler się gotuje:48f4bbc81f1f.jpg

Może przy dobrych wiatrach w przyszłości wpadnie jakies chińskie k04 i cooler:naughty:

Narazie tyle w międzyczasie będe uzupełniał temat wrzuce jeszcze jakieś filmiki może to z działania mojej nowej zabawki która dzisiaj wrzuciłem:

MOV03498 - YouTube

Tutaj filmik z kontroli startu heh, bede straszył mohery na pasach:grin:

DSC03504.jpg

Może spróbuje poźniej wrzucic jakis filmik jak auto jedzie i jakiś wykres z k-powera narazie to tyle pozdrawiam :wink: .

Opublikowano

Pierwszy! :grin:

Czemu jakiś zamiennik a nie zwykły DP?

Fajnie dłubnięty motor, do tego na najlepszym paliwku :jerk:

Opublikowano

oo widzę że kolega zza miedzy..

Może kiedyś jakiś spocik?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dp nie ma bo szkoda mi troche 3 stówek na kawałek rurki:grin: a nie wiem czy dużo zmieni w osiągach, co do spotów to wejdz w wątek łodzki i są spociki radomszczańskie, troche ruszyliśmy z tematem, a Ty jak byłeś już na programie?

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 14:09 ----------

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano

ile na przepływce ?

Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście masz wykres maf-a.

Opublikowano

fakt, nie zauwazyłem, mój stary AEB w seryjnych gratach jezdził na 178 :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to dużo nigdy nie widziałem takiego przepływu na seryjnej turbine chyba że zaspawałeś klapkę:grin:

Opublikowano

tyle było, program był mocny jak na takie auto

wszystko totalna seria, turbo dmuchalo 1.3 bara, 1 bar był na odcince :grin:

Opublikowano
  • Autor

no 1 bar przy odcince to mogło tyle być u mnie w piku 1.1 do odcinki ledwo 0,7 utrzyma.

Opublikowano

jak masz dobre turbo to do 1.3 bez problemu pociagnie

Opublikowano
  • Autor

No do dobrych zaliczyć chyba już nie można raczej robione nie było jak na taki przebieg to i tak jeszcze w miare, wiem że do 1.3 pociągnie tylko że w piku i nie wiadomo jak długo:grin: a na wysokich obrotach i tak braknie wydajności plus seryjny coler = upał w dolocie.

Opublikowano

teraz masz psiarnię na dworze wiec nie ma co sie martwic o temp. w dolocie

w marcu wrzucaj wiekszy IC no i minimum K03S :naughty:

jak chcesz to mam taka świezo po regeneracji

Opublikowano
  • Autor

No fajnie czemu nie tylko kasy brak:decayed: jak bym miał wolne 2 tyś to od razu.

Opublikowano

wystarczy 1000 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam filmik nagrany jakiś czas temu, troche słaby start był:kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A Pytanko mam takie jest możliwość założenia sobie takiej małej navi w fisie w każdej audi ?? i jak to zrobić ?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mowic nigdy sie nad tym nie zastanawialem u mnie byla fabrycznie, chyba gra nie warta swieczki, musisz miec panel sterujacy kolo zapalniczki, w bagazniku to urzadzenie do odczytu plyt z mapami, i to jeszcze ta nowsza wersjie bo na stare nie map na polske, do tego na dachu antena z gps i kable, lepiej kupic zwykla navi :-)

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
Wrzucam filmik nagrany jakiś czas temu, troche słaby start był:kwasny:

Fajnie smiga, czas podobny do mojego zmodzonego seja :grin:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Taki mały update: Dp wpadł do auta :wink:

DSC03854.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.