Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Oby się cos odbyło za rok. Dzieki my dotarli do domu do zobaczenia ryje

Hesiu pakuj zdjęcia z naszych wygłupów na serwer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jeszcze siedzimy i odpalamy marcinowe z kabli;D niedługo wyjazd. Aha - nie zadajcie mi pytań "czemu tomek ma ksywę "pan gąbka"? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jeszcze siedzimy i odpalamy marcinowe z kabli;D niedługo wyjazd. Aha - nie zadajcie mi pytań "czemu tomek ma ksywę "pan gąbka"? :grin:

Dawajcie na Wrocław ! :decayed::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę kilkanaście spraw i napiszę parę słów od siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi chwile po was jechaliśmy ;-) ale tempo turystyczne :-D akurat zajechalismy do domu :-)

To dobrze ze w spokoju zajechaliście:)

Kaju powiadasz że z Cwiarą flachę mi stawiacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi chwile po was jechaliśmy ;-) ale tempo turystyczne :-D akurat zajechalismy do domu :-)

To dobrze ze w spokoju zajechaliście:)

Kaju powiadasz że z Cwiarą flachę mi stawiacie? :)

Nie wiem za co ale moge postawic bo zostało mi jeszcze a patrzec na nia nie moge :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dotarliśmy do domku Kaju wielkie podziękowania za organizację i całokształt :-) i milo poznać nowe ryjki dzięki i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zlot i towarzystwo, miło było wszystkich poznać :wink: My z małym defektem po 130km ale dojechaliśmy cali :kox:

20140810_133600.jpg

20140810_133727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zlot i towarzystwo, miło było wszystkich poznać :wink: My z małym defektem po 130km ale dojechaliśmy cali :kox:

20140810_133600.jpg

20140810_133727.jpg

Znowu? :D

Wyslane tostem z maslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w domu wcześniej promile nie pozwoliły hehe..

Milo bylo zobaczyc stare mordki i poznac nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zlot Ogry :decayed:

Nie takie meble się nosiło

PRZEJDZIE BOKIEM . . . . . jeb :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,

Nie takie meble się nosiło

PRZEJDZIE BOKIEM . . . . . jeb :grin: :grin: :grin:''

To przejdzie do historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :) chciałbym bardzo serdecznie i gorąco podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznego OEM+ za to, że przybyli i bawili się świetnie przez cały weekend. Cieszę się, że mój wkład, jaki potrzebny jest na zorganizowanie tej imprezy jest przez Was doceniony (i wcale nie chodzi mi o te wszystkie prezenty, które od Was dostałem - a pochwalę się nimi na załączonym zdjęciu poniżej) i potraficie tak wspaniale się bawić, bo tak na prawdę to Wy tworzycie klimat tej imprezy.

Przede wszystkim dziękuję też za to, że potrafiliście wszyscy zaangażować się w tą minutkę ciszy, którą zadedykowałem dla Pozia, któremu nie pozwoliła dotrzeć do nas niezbyt sympatyczna sytuacja rodzinna.

Cieszę się, że pogoda, jak i również frekwencja dopisała nam w tym roku bardzo pozytywnie. Przykro mi, że kieliszki, które otrzymaliście niestety zostały w większej części stracone - nie jestem za to odpowiedzialny i mam nadzieję, że wyjaśnię to zajście jakoś z hotelem, bo wiele osób twierdzi, że gdy schodziliśmy się do pokoi to one tam po prostu zostały, a rano odnalazły się podobno tylko dwie sztuki - z drugiej strony między innymi dlatego kazałem Wam wszystkim tego pilnować, bo ekipa sprzątająca nie patrzy czy jest to szkło czy plastik - wszystko jak leci wrzucają do wora i wypad.

Reasumując całość: dziękuję jeszcze raz za przybycie, a teraz pochwalę się Waszymi prezentami, które znowu powiększyły moją kolekcję "smakołyków" :naughty:

5Z7jdM6.jpg

DZIĘKI KOCHANI!! :banan2:


Aha i jeszcze jedna prośba - każdy z Was, który znalazł chwilkę czasu na pstryknięcie kilku fotek - proszę o przesłanie wszelkich materiałów na mojego maila: [email protected]

dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...