Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??


Cinio199

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w lecie za sprzęgłem jeździłem po całych Gliwicach i gdzie mi się najtaniej udało dorwać to Luk'a kompletne sprzęgło za 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o oryginalności sprzęgła które podałeś w linku raczej nie wierze. może jakieś regenerowane sprzedaje. Allegro nie jest zbyt wiarygodnym dostawcą przynajmniej dla mnie

dla mnie to możesz sobie nawet do aso jechać i zapłacić 1000zł :polew: jak inni co sie naczytają jakiś bzdur wypisywanych przez ludzi po to aby kupować w odpowiednich sklepach itp .najlepiej w aso ,najlepiej ori . bla bla bla , ze sredniej połki wystarczy zamontować i tez jest dobre ,jak nie widać róznicy to poco przepłacać ?

to samo ma kolega w sklepie tyle ze ja mam znizki wiec cena na dzis to 320zl ,nie ma mowy ze to podrobka bo sobie wyciagam i porownuje do uzywanego którego mam obok.

halo ludzie to tylko 1.9tdi stary parch wiec ceny czesci sa niskie.

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Do AFN-a też będzie pasować?

koło z 1z czy tam z ahu zakladasz i pasuje. tyle ze musi byc od silnika takiego jak w audi ( nie pasuje od VW seata i skody )

Kolego za 300 zł ori sachsa nie kupisz na 100 % chyba że zregenerowane jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie kupi jak posty wyżej ci napisałem co i jak :doh::glupek2: .nie wierzysz to twoja sprawa i se kupuj w aso po 1000zl i wiecej zł.

tak samo luka po 600zl to już cena z kosmosu i tylko sklep na tym słono zarobił.

ja widze ze moglbym interes na tym zrobic sprzedawac za 500zl sachsa to cena i tak do przyjecia :decayed::wink::whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

zregenerowanego za darmo bym nie chciał a 300zl zaplacic to tez złodziejstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie kupi jak posty wyżej ci napisałem co i jak :doh::glupek2: .nie wierzysz to twoja sprawa i se kupuj w aso po 1000zl i wiecej zł.

tak samo luka po 600zl to już cena z kosmosu i tylko sklep na tym słono zarobił.

ja widze ze moglbym interes na tym zrobic sprzedawac za 500zl sachsa to cena i tak do przyjecia :decayed::wink::whistling:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

zregenerowanego za darmo bym nie chciał a 300zl zaplacic to tez złodziejstwo

Wiesz co ?? sprzęgło można kupić i za 100 zł a to że ktoś na aukcji napisze że jest oryginalne i nowe a Ty w to uwierzysz to jest Twoje sprawa. Pojeździj popytaj, zobaczysz jakie są ceny, ja rozumiem że narzuty w sklepach są ogromne, i nikt tu nie mówi żeby kupywać w aso, tylko przez znajomka najlepiej który siedzi w sklepie za kasą i zejdzie Ci na maxa na tym sprzęgle, i jestem na 1000% pewny w tej chwili że oryginalnego mocarnego sprzegła do silnika 1Z nie kupisz chodzi mi o firme sachs za 300 zł więc Proszę Cię, nie ośmieszaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty sie ośmieszasz ,jak ci pisze ze mam kolege co ma sklep i ma w takiej cenie i to ori sachs ,kilka razy porownywałem do uzywki sachsa i to to samo. masz gwarancje jak coś a kolega mowi ze jak ma 8 lat sklep nikt nie reklamował tego sprzegła .

słuchaj ja siedze w motoryzacji juz 14 lat i nie mam w zwyczaju pisac bzdur .jak juz cos pisze to nie jest wyssane z palca.

ale nie chcesz to nie wierz ,przyjedz to se zobaczysz.

tyle ze tak jak pisalem to jest sprzeglo niby to 80 b4 tdi ale porownywalem z b5 tdi i jest to samo tyle ze w b5 sachs cena 500zl .nie wiem dlaczego tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile ? :naughty::cygaro:

No i wszystko jasne, nie chcesz powiedzieć bo takiego sklepu nie ma, zaśmiecasz temat tylko bzdurami o sachsach za 300 zł do 1z.

jeśli nie wierzysz, to Proszę o innych użytkowników forum o wypowiedzenie się o cenie oryginalnego sprzęgła jednomasowego sachs kompletu docisk tarcza łożysko oporowe do silnika 1.9 TDI A4 1995 rok.

dodam jeszcze że typ silnika to 1Z

oczywiście silników 1.9 tdi jest z 15 rodzajów a do różnych typów silników idą inne sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej w Gliwicach znalazłem sprzęgła w Auto HUB. Sachs był po 650zł. Oczywiście kompletne: tarcza, docisk, łożysko oporowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja tez placilem okolo 700zl za sachsa z rabatem juz i to wtedy bylo najtaniej w okolicy. a jesli chodzi o uszczelniacz walu jesli ci nie cieknie to nie ruszaj jesli na wale masz juz wyrobiony rowek to nowy uszczelniacz nie posluzy dlugo i moze byc jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kupiłem w zeszlym roku na allegro zestaw SACHSa do 1z z 1995 roku za 600 zł i mysle ze to najtansza oferta. Poki co jestem bardzo zadowolony. Z tego co slyszalem do 80 1z za 400 zl tez powinien podejsc bez problemow ale za 200 zl to chyba nie warto ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...