Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ma ktoś z Was namiar na kogoś w obrębie Katowic bądź Krakowa, kto by wgrał mi polskie menu do mojej navi? Chyba że macie sposób jak to zrobić. Navi Plus w S4 2003 r. Pozdrawiam

Opublikowano

info poszlo na PW

Opublikowano
  • Autor

Dzięki arson, jutro tam zadzwonię. Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy ma ktoś z Was namiar na kogoś w obrębie Katowic, Zabrza, Gliwic, kto by wgrał mi polskie menu do mojej navi? Chyba że macie sposób jak to zrobić. Navi Plus w A4 2005 r. Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja też bardzo proszę o takie info???

Opublikowano

jak można to i ja poprosze jakieś info gdzie to mógłbym załatwić w mazowieckim, może w wawie ktos to robi???

pozdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Arson ja też chcę namiar na tego kogoś co wgrywa polskie menu do navi plus w A4-B5, w okolicach Bytom, Czestochowa , Tarnowskie Góry, a moze ktos inny z kolegów wie.

pozdrawiam.

Opublikowano

jezeli ktos potrzebuje instrukcje wgrania pl do navi RNS-D to chetnie pomoge :gwizdanie:

Opublikowano

tak samo słuze pomoca rejon slaska lub powiem co i jak i kazdy sam moze sobioe to zrobic

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym prosił o pomoc w polonizacji Anvi RNS-D,z góry dziękuję :)

Opublikowano

Będę niezmiernie wdzięczny o informacje jak spolszczyc RNS-D :>

Opublikowano

DAWIDBORI może Ci pomóc napisz na PW

pozdr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jeśli można bardzo prosze o informacje!Zgóry dzieki :)

Opublikowano

trzeba by tego menu poszukac gdzie na rapidzie i miec ;P

ale wiem ze to jest troche nie fer dla tych co na tym zarabiaja :P

Opublikowano

witam szukam w mazowieckim kogoś do spolonizowania navi plus :(

proszę o pomoc ....

z góry dziękuję ....

Opublikowano

witam szukam w Warszawie speca co by mi spolszczył navi plus RNS-D

z góry dziękuję :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja szukam we Wrocku. Wie ktoś coś może jak to wygląda w stolicy dolnego śląska?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

jesli ktos z was jest jeszcze zainteresowany PL Menu do swojej audiczki badz tez innej marki auta to zapraszam do mnie ;-)

wrzucam PL do kazdej audiny RNS-D / RNS-E / MMI. Na indywidualne zamowienie moge zrobic soft z podpisem uzytkownika na poszczegolnych ekranach navi... Wiecej informacji prosze o kontakt ;-)

PL MENU: KRAKÓW oraz Okolice, a takze niektore wersje navi w Warszawie :P ewentualnie jesli bedzie duzo zainteresowanych na jakims spocie mozemy to zrobic w innych miastach ;-)

wiecej na moich aukcjach: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4576642

tel: 601-835-802

GG: 4255193

www.nawigacjakrakow.pl - stronka jescze w budowie :P

info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69194.0.html

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich mam takie pytanie mam nawigację między zegarami i nie wiem o co tam chodzi podobno trzeba jakąś płytkę wrzucić do urządzenia w schowku bagażnika,no i jeszcze żeby to gadało zrozumiale,no i jeszcze jadna sprawa na wyświetlaczu podczas jazdy mam tylko wskazania : temperatury,ilości kilometrów do przejechania i nazwę stacji,czy niemożna i jak przestawić :średnie spalanie ,bieżące spalanie itd.bardzo proszę o podpowiedzi,może jakaś instrukcja do tego wyświetlacza/między fotelami jest jest pulpit do tego pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.