Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki podłokietnik do A4 B5 95r


marcin164

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem na forum że jeden kolega wstawił podłokietnik od Passata B5 i też dobrze wyglądało, a chyba nawet taniej go można dorwać. Tak jak Piotrek wyżej napisał napewno nie kupuj uniwersalnych z marketu bo tylko szkoda pieniędzy i nerwów w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz gdzie szukać to w dziale sprzedam części albo allegro

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

To jest podłokietnik montowany fabrycznie w a4

84087699_1_644x461_podlokietnik_audi_a4_b5_pozna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz kupować tunelu! w tunelu wytniesz sobie dziure na podłokietnik ale ważne jest żebyś podłokietnik kupił razem z łapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega pisał, tunel zostaje stary tylko dziurę trzeba wyciąć, pod spodem na tunelu nawet jest tak jakby zaznaczone fabrycznie w którym miejscu (przynajmniej u mnie tak było) A podłokietnik pasuje praktycznie od całej grupy vw, ja akurat zamontowałem od bory, ważne żeby się kolor obicia zgadzał albo Ci się podobał. na pewno golf, bora, passat bedzie pasował, niewiem jak skody ale raczej też. Ważne żeby miał mocowanie aluminiowe z dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie wystarczy jak kupię sam podłokietnik ?

muszę też kupić tunel ?

ALBO RZEZBISZ ALBO.?

ZALEZY JAKI MASZ KOLOR TAPICERKI I CZY PRZED CZY PO LIFT.. CAŁOS JEST ZA 50...GRANAT..

3861727700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie też wycinałem sam otwór na podłokietnik i wycinanie z wmontowaniem podłokietnika i przykręceniem go zabrało mi tylko 45 minut czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja szukalem lokcia w rozsadnej cenie prawie 4 miechy.zaczolem przegladac ogloszenia SPRZEDAM AUDI NA CZESCI i udalo mi sie kupic za 50 zeta caly zestaw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam kompletu bo mam pęknięty tunel.

Jeśli ktoś ma taki łokieć z tunelem w dobrym stanie to proszę o info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica w tunelu i podłokietniku między wersją przed i po lifcie?

Chyba mocowanie jest takie samo, lecz jeśli kupisz przed liftem nie będziesz miał tam zapalniczki. Przedlift miał zapalniczkę zaraz przy popielniczce. Lecz można to przerobić. Tylko zależy którą wersje trafisz były 3 lub 4, tak wiec lepiej chyba szukać od polifta. Co do podłokietnika to raczej nie było różnicy. Zawsze możesz kupić zam podłokietnik z mocowaniem i wyciąć dziurę w tym tunelu co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w A6 C5 jest taki sam podłokietnik? Mogłem ostatnio kupić w bardzo dobrym stanie za 70zł z łapą ale nie wiedziałem czy pasuje, a cena w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A6 C5 o ile się nie mylę jest dłuższa noga aluminiowa(ta co się przykręca) Więc raczej by nie pasował. Góra jest chyba taka sama.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...