Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie dziala w jedną stronę


Faster84

Rekomendowane odpowiedzi

witam od czasu kiedy zrobiło sie zimno po odpaleniu auta mam tylko w jedna stronę wspomaganie. Natomiast jeśli chwilke auto pochodzi czyli tak jakby sie rozgrzeje to wspomaganie wraca ale tak jakby cos bylo zapieczone i odpuszczalo. Dodam ze pompa nie wyje, nie ubywa mi plynu, zalałem plyn febi zielony a zrobił sie teraz szary. Czy macie jakies pomysły co to może byc? Dodam ze jak było cieplo to tego problemu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony zwawór w maglownicy juz kilka takich przypadków miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór w maglownicy czy to idzie kupic??

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

masz nr czesci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie vw bez problemu dostaniesz ten zaworek zwrotny ~20zł

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

podobny temat

http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/maglownica-b-ciezko-kreci-prawo-312039/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem ten zawór i plyn i nadal jest to samo, wiec co to moze byc?

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 19:54 ----------

koledzy kumpel przy spuszczaniu plynu przypadkowo oblał mi pasek wielorowkowy i teraz mi piszczy czy to minie?? bo juz staje sie to uciazliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlałeś ori płyn?, sekcja w maglownicy

odkrecałes kiedyś koncowki drążków kierowniczych od zwrotnic czy zwrotnice tak samo luzno sie obracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn ori zakupiony w ASO specjalnie jechałem 50km i d*pa drążków nie odkrecalem chyba pojade obadac cała zawieche zeby wiedziec co i jak do wymiany. A z tym paskiem co mam teraz zrobic jak mi koles zafajdał olejem do wspomagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym paskiem co mam teraz zrobic jak mi koles zafajdał olejem do wspomagania?

a co można zrobić ?, wyczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronach firm ktore regeneruja maglownice jest opisany twoj przypadek ,

masz jakiegos linka wstawić???? bo u mnie w swieżo zakupionym a4 b5 1,8T ANB 1997 automat 5HP19 jest podobna sprawa. Odpalam auto i wspoma działa tylko w prawą stronę, w lewo jest ciężko chyba że dodam troche gazu i wtedy mięknie. Z tym ze ta sytuacja jest cały czas, wystarczy że jade bez gazu do jakiegos skrzyżowania i jak musze skrecac w lewo to tak jabym musiał przełamac opór w kierownicy albo dac gazu to wtedy skręca normalnie. W prawo nie ma tego problemu, tylko w lewo czy ciepły czy zimny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...